Jarosław Kaczyński

Baner z wizerunkiem Jarosława Kaczyńskiego zawisł na poznańskim budynku Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Obraz prezesa PiS, zwany przez niektóre   media incydentem, nieco zdziwił poznaniaków.

Dość niecodzienny widok jak na krajobraz miasta Poznaniacy mogli ujrzeć już o godzinie 7:00 rano. Budynek ZUS-u przy ulicy Dąbrowskiego „przyozdobiono” wizerunkiem Jaroława Kaczyńskiego. Nie był to jednak zdecydowanie baner mając na celu chwalić prezesa Prawa i Sprawiedliwości.

Na miejsce „incydentu” została wezwana policja. Baner był dość okazały i nie trudno było go zauważyć. Internauci zastanawiają się doszło do jego powieszenia. Tak czy inaczej, na miejsce szybko wezwano policja.

Co ważne jeszcze przed ich przyjazdem baner został już zdjęty, przez pracowników ZUS. Według doniesień baner wisiał tak naprawdę tylko kilka minut. A jak ustalono wywieszono go bez wiedzy i zgody administratora budynku. Sprawę wyjaśniana policja.

[irp]

Poznań: baner z wizerunkiem prezesa narobił szumu

Zdjęcie billboardu w sieci zamieściła posłanka Monika Falej z partii SLD. Udostępniła fotografię na swoim profilu na Facebooku.

Baner przedstawiał postać Jarosława Kaczyńskiego z dość niezadowoloną miną. Zdjęcie podstawione do tła czarnego opatrzono również słynnymi gwiazdkami, które królują obecnie na forach internetowych.

[irp]

Zobacz również: