Stanisława Ryster
MWMedia, Pomponik

Jedna z legend TVP zdecydowała się na szczere wyznanie. Stanisława Ryster, bo o niej mowa, wyjawiła swój sekret. Z pewnością będziecie zaskoczeni tym, co powiedziała gospodyni niezapomnianej „Wielkiej Gry”.

Gwiazda TVP przez lata ukrywała swoją pasję

Jak dobrze pamiętamy, Stanisława Ryster zasłynęła prowadzeniem jednego z najsłynniejszych teleturniejów w historii TVP. Oczywiście mowa o „Wielkiej grze”.

Teraz była prezenterka TVP żyje z dala od blasku fleszów. Pomimo to zdecydowała się ujawnić publicznie swój skrywany sekret. Stanisława Ryster zdradziła, co tak naprawdę jest jej pasją.

Otóż przez lata dziennikarka TVP skrzętnie ukrywała swoje zainteresowanie, które do dziś wywołuje śmiech jej najbliższych. Jednakże 80-latka nie przejmuje się tym. Mało tego kontrowersyjne hobby daje jej wiele radości.

Cóż to takiego? Ku zaskoczeniu wielu osób okazuje się, że gwiazda TVP uwielbia horoskopy. Dodajmy, że Stanisława Ryster nie tylko czyta je, ale również próbuje sobie sama wróżyć. „Wierzę w horoskopy i wróżby, z czego moja córka śmieje się do rozpuku. Kiedyś nawet stawiałam sobie horoskop z dłoni i muszę powiedzieć, że jeśli chodzi o opis charakteru i sposobu bycia, to ten ktoś strzelił w dziesiątkę” – przyznała uśmiechając się gospodyni „Wielkiej Gry”.

To jednak nie wszystko. Była prezenterka TVP wyjawiła, że ma wiedzę na temat wróżb i znaków zodiaku. Jednocześnie Ryster zaznaczyła, że jest astrologicznym Bliźniakiem, a standardowy opis tego znaku idealnie pasuje do jej osobowości i cech charakteru.

„Jestem Bliźniakiem. To bardzo fajny znak i jestem z niego zadowolona, ale lata lecą i to mi się już mniej podoba. Ale urodziny to dla mnie zawsze jest święto, bo wtedy przyszłam na ten świat” – wyznała gwiazda TVP.

Niewątpliwie dość kontrowersyjne zainteresowanie Stanisławy Ryster szokuje. W końcu prowadząca program „Wielka gra” zawsze uchodziła za inteligentną osobę. Nic dziwnego, w końcu legenda TVP to dobrze wykształcona prawniczka.

źródło: Lelum

Zobacz również: