Koalicja Obywatelska

W Koalicji Obywatelskiej coraz mocniej wrze. Zarówno na szczeblu centralnym jak i regionalnym. Najlepszym dowodem na to są ostatnie wypowiedzi czołowych polityków Koalicji Obywatelskiej, a także decyzja, którą podjął jeden z koszalińskich działaczy KO. Opuścił on szeregi partyjne, ze słowami „wstyd i przepraszam” na ustach.

Koalicja Obywatelska w rozsypce?

Wygląda na to, że koszalińska Koalicja Obywatelska wkrótce może znaleźć się w rozsypce. Decyzję o opuszczeniu klubu KO podjął już jeden z działaczy, a nieoficjalnie mówi się o tym, że może on pociągnąć za sobą kilku kolegów.

„To jakieś gierki partyjno-polityczne, w których nie zamierzam brać udziału (…) Jest mi wstyd i przepraszam (…)” – przyznał Błażej Papiernik, radny Miasta Koszalin, który opuścił szeregi KO.

„Z wydanego oświadczenia wynika, że Papiernik, jako członek prezydium klubu, nie został poinformowany o projektach uchwał, które w imieniu klubu złożył jego przewodniczący Sebastian Tałaj” – czytamy w portalu niezalezna.pl, który przyjrzał się dokładnie całej sprawie.

Papiernik przyznał także, że środowisko Koalicji Obywatelskiej nie traktuje poważnie członków swojego klubu. Skupia się bardziej na wykonywaniu woli lokalnych decydentów, niż rzetelnej współpracy i dyskusji. Te zarzuty padały też wielokrotnie z ust centralnych działaczy KO w stronę jej liderów. Jak widać, Koalicja Obywatelska psuje się od dołu. Jednak kto wie, co będzie wśród jej liderów, gdzie, co tu dużo ukrywać, chrapkę na wygryzienie Borysa Budki ma Grzegorz Schetyna.

źródło: Niezależna, mat. prasowe

  1. Zygmunt Chajzer trafił do szpitala. Jego syn prosi wszystkich o wsparcie i zamieszcza poruszający apel
  2. Masakryczna wpadka w PnŚ podczas wypowiedzi eksperta. Internauci nie zostawili na TVP suchej nitki
  3. Zamach na Kaczyńskiego? Prezes PiS został ewakuowany z Warszawy
  4. Poseł Platformy Obywatelskiej ośmieszył się na oczach milionów. Jego wypowiedź przejdzie do historii
  5. Minister Zdrowia mówi o trzeciej fali koronawirusa. Przyznał, kiedy się jej spodziewa

Zobacz również: