Szuflada dobrze zorganizowana

0

Odpowiednio zaplanowane rozmieszczenie sztućców czy drobnych przyborów do gotowania zapewnia utrzymanie ładu i sprawia, że wszystko mamy zawsze pod ręką. Warto więc zorganizować szufladę w przemyślany sposób, korzystając z rozwiązań, które powstały z myślą o wygodzie w kuchni. Doposażenie szuflad sprzyja uporządkowaniu przestrzeni, utrzymaniu czystości, a przede wszystkim ułatwia codzienną pracę.

Wkład na sztućce SKY to solidna wytłoczka, która w połączeniu z wysokiej jakości polistyrenem pozwoliła stworzyć trwałe i łatwe w czyszczeniu narzędzie, ułatwiające przechowywanie i organizację szuflady. Wyższe i szersze przegrody wewnętrzne sprawiają, że zyskujemy dużo miejsca nawet na łyżki o nietypowych kształtach i wymiarach. Wytłoczki są bardzo wygodne w zastosowaniu i mieszczą się w każdej szufladzie. Mogą być dopasowane do całych szuflad w szerokości od 30 do 120 cm.

ZOBACZ!  Zwróciła mu uwagę na brak maseczki i została zaatakowana. Łódzka Policja wyjaśnia sprawę

Nadal bardzo popularne jest wyposażenie szuflad w białe wkłady SCOOP. Umożliwiają indywidualne ustawienie wielkości komór według preferencji użytkownika przez zastosowanie małych i dużych przegródek. Poziome ustawienie komór sprawia, że wkład idealnie sprawdza się na przykład w przypadku, kiedy jeden z domowników jest leworęczny. Dzięki temu wyjmując sztućce nie musi on chwytać za ostrze noża.

Nowość w ofercie firmy PEKA – wytłoczki SEPARADO, które można zastosować w szufladach o różnej szerokości, to kolejna interesująca opcja ułatwiająca organizację i pracę w kuchni. W zależności od potrzeb mamy do dyspozycji dedykowaną wkładkę na przyprawy w buteleczkach, sztućce lub wkład na inne akcesoria, który można przy pomocy przegródek dostosować do indywidualnych potrzeb. SEPARADO ma szerokość 30 cm i może być docinany na głębokość, dzięki czemu elastycznie dopasowuje się do różnych szuflad. Dodatkowo można tworzyć własne kombinacje i zestawiać jeden lub więcej wkładów z matą antypoślizgową.

ZOBACZ!  Zwróciła mu uwagę na brak maseczki i została zaatakowana. Łódzka Policja wyjaśnia sprawę

Maty antypoślizgowe, takie jak FIBRE, zabezpieczają dno szuflady przed wodą, zabrudzeniami czy zarysowaniem, ułatwiając tym samym utrzymanie czystości. To bardzo praktyczny element wyposażenia. W łatwy sposób można je wyjąć i włożyć z powrotem po wyczyszczeniu. Zaletą jest też możliwość docinania ich do odpowiedniego wymiaru. Maty poprawiają estetykę wnętrza szuflad. Zapobiegają też przesuwaniu się przechowywanych przyborów kuchennych, naczyń, garnków czy patelni podczas otwierania i zamykania szuflad. Dodatkowo wytłumiają dźwięk kładzionych przedmiotów. Dostępne są w eleganckich teksturach i kolorach, które dopasowują się do każdego wnętrza. Chcąc stworzyć swoją indywidualną kompozycję, możemy wybierać spośród bieli, antracytu czy szarości.

ZOBACZ!  Zwróciła mu uwagę na brak maseczki i została zaatakowana. Łódzka Policja wyjaśnia sprawę

Ciekawą propozycją poprawiającą organizację szuflad są przejrzyście skonstruowane wkłady na talerze, które dzięki temu rozwiązaniu łatwo odnaleźć i wyjąć z szuflady. Bez problemów można je  też przekładać wprost ze zmywarki do szuflady. Resztki wilgoci pozostałe na talerzach zatrzymują się na wytłoczce i nie mają styczności z dnem szuflad.

Dzięki tym praktycznym rozwiązaniom każdą szufladę można przygotować tak, by stała się idealnym miejscem do przechowywania naszych ulubionych przyborów, naczyń i innych kuchennych drobiazgów.

 

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ