Ryszard Kotys, Świat według Kiepskich
fot. Youtube

„Świat według Kiepskich” nie zniknie z ekranów – to już pewna informacja. Najzagorzalsi fani serialu doczekają się kolejnego sezonu. Wyciekają jednak zaskakujące informacje, jakoby w obsadzie aktorskiej miało się sporo pozmieniać. Jedno jest pewne – stacja Polsat zaprzeczyła, że z „Kiepskimi” pożegna się Ryszard Kotys. Serialowy Marian Paździoch udzielił ostatnio w mediach dość zaskakującego wywiadu, w którym zebrał się na szczere wyznanie o sobie.

Ryszard Kotys szczery, jak nigdy

Każdy fan „Świata według Kiepskich” zdaje sobie doskonale sprawę z faktu, że Ryszard Kotys ma poważne problemy zdrowotne. Musi on zmagać się z wieloma trudami życia codziennego. Przecież nie tak dawno temu do mediów wypłynęły informacje o ciężkim zapaleniu płuc, z którego sędziwy aktor wyszedł. Tymczasem serialowy Marian Paździoch powiedział magazynowi „Rewia” o tym, co najbardziej mu w życiu dolega.

Chodzi o starość, która doskwiera Ryszardowi Kotysowi coraz bardziej. Portal otopress.pl dowiedział się, że 87-letni aktor miewa bardzo poważne problemy, takie jak chociażby tracenie orientacji w terenie, czy nawet świadomości. Sam Ryszard Kotys na łamach magazynu „Rewia” powiedział, że źle znosi przemijanie. Ponadto zaskoczył swoich fanów. Większość do tej pory kojarzyła go z wesołą postacią Mariana Paździocha. Tymczasem Kotys przyznał, że w życiu codziennym jest zgoła innym. Jestem poważnym facetem. Nie jestem typem rozrywkowym, choć lubię towarzystwo – powiedział Ryszard Kotys na łamach wspomnianego wyżej magazynu.

„Świat według Kiepskich” – nowy sezon wkrótce

„Świat według Kiepskich”, to serial, który produkowany jest od 1999 roku. To właśnie kilkanaście lat temu bił największe rekordy popularności. ATM Grupa zarobiła spore pieniądze na produkcji, w której główne role odgrywają właśnie Ryszard Kotys, Andrzej Grabowski, czy Marzena Kipiel-Sztuka. Fani serialu już nie mogą się doczekać premiery nowego sezonu. Ciekawi ich też, jaka ostatecznie będzie obsada aktorska. Mimo kilkunastu lat produkcja, podobnie jak serial z konkurencyjnej stacji – „Klan” – ciągle bawi i cieszy oko telewidzów. „Klan” i „Świat według Kiepskich” to właśnie dwa, najstarsze i ciągle emitowane produkcje w polskiej telewizji.

źródło: inf. własna / Rewia / otopress.pl

Zobacz również: