Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan to bez wątpienia jedne z największych gwiazd TVN w ostatnim czasie. Ostatnio Małgosia Rozenek coraz częściej jest oskarżana o botoks, a stwierdzenia na ten temat najczęściej padają na jej profilu na portalu Instagram. Czyżby znana telewizyjna prezenterka postanowiła zrobić sobie dosyć kontrowersyjny zabieg, aby się odmłodzić? Fani na ten temat nie mają żadnych wątpliwości, lecz jak jest naprawdę?

Kim jest Małgorzata Rozenek?

Małgorzata Rozenek w latach 2012–2014 prowadziła program Perfekcyjna pani domu. W kolejnych sezonach kontynuowała współpracę z TVN, pełniąc funkcję jurorki w reality show Bitwa o dom. Prowadziła również programy realizowane dla TVN Style: W dobrym stylu (2016), Warsztat urody (2018) i Być jak Małgorzata Rozenek (2019). Aktualnie Rozenek skupia się przede wszystkim na pracy w programie Projekt Lady.

Małgorzata Rozenek prywatnie

Polecamy równieżRyszard Kotys przekazał fanom szczere informacje o sobie

Prywatnie Rozenek ma dwóch synów z poprzedniego małżeństwa z aktorem Jackiem Rozenkiem, który bez wątpienia bardzo wpłynął na rozwój jej kariery. Aktualnie telewizyjna prezenterka jest związana z Radosławem Majdanem, który jest byłym reprezentantem Polski w piłce nożnej oraz byłym mężem Doroty Rabczewskiej. Małgorzata wraz z aktualnym partnerem wzięła niedawno udział w programie Azja Express oraz Iron Majdan. Od samego początku swojej kariery telewizyjnej jest związana ze stacją TVN.

Rozenek i botoks

 

Polecamy takżeSzymon Hołownia podjął decyzję. Wystartuje w wyborach prezydenckich

Gosia Rozenek i Radosław Majdan to bez wątpienia jedne z największych gwiazd TVN w ostatnim czasie. Niestety Małgosia coraz częściej jest oskarżana o botoks, a stwierdzenia w tej sprawie najczęściej padają na jej profilu na portalu Instagram. Jedno z nich brzmiało następująco:
Dlaczego ma pani coraz mniejsze oczka i bardzo opuchniętą twarz? Jakiś nowy zabieg czy botoks? – zapytała złośliwie internautka. Na te słowa krytyki prędko odpowiedziała prezenterka TVN.

– Nie, tak wygląda twarz kobiety w trakcie terapii hormonalnej stosowanej w trakcie In vitro. Będę trzymała kciuki za ciebie, żebyś nigdy nie musiała jej przechodzić. – skomentowała Małgorzata Rozenek.

Źródło: Instagram

Zobacz również: