Maja Sablewska
Fot. Instagram

Maja Sablewska to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych ekspertek modowych w naszym kraju. Odważne zdjęcia, a także genialne stylizacje sprawiają, że jej konto na Instagramie śledzi prawie pół miliona osób. Taka liczba robi wrażenie i z pewnością  39-latka nie zamierza zniknąć z mediów społecznościowych. Co więcej, celebrytka kolejny raz prowokuje wyzywającymi fotografiami. Czy tym razem naprawdę przesadziła? 

Warto przypomnieć, że Maja Sablewska urodziła się i wychowała w Sosnowcu. Swoją karierę w show biznesie rozpoczęła od założenia fanklubu znanej wokalistki, Natalii Kukulskiej.

Z czasem Maja Sablewska stała się menadżerką kilku ważnych gwiazd. Mowa tutaj o Marinie Łuczenko-Szczęsnej, Patricii Kazadi, Edycie Górniak, a także Dodzie, z którą głośny konflikt pokrzyżował plany ambitnej celebrytce.

Polecamy równieżRyszard Kotys przekazał fanom szczere informacje o sobie

Drobna porażka Mai Sablewskiej nie sprawiła, że ta się załamała. Co więcej, była menadżerka muzyczna znalazła alternatywę w modzie. Na pewno oglądaliście ją w takich programach, jak: Sablewskiej sposób na modę czy Sablewska od stylu.

Maja Sablewska w odważnej sesji zdjęciowej

Instagram Mai Sablewskiej to istny pokaz najdroższych marek, ale i nagich zdjęć. 39-latka nie raz spotkała się z hejtem w komentarzach. Z pewnością nie było to dla niej łatwe, ale  jako wcześniejszy doradca wizerunkowy bardzo dobrze wiedziała, jak wyciągnąć z tego choćby i zalety.

Negatywne i uszczypliwe komentarze nie powstrzymały Mai Sablewskiej od wrzucania kolejnych zdjęć. Co więcej, te były coraz bardziej prowokujące. Do takich fotografii należy również ta ostatnia, udostępniona przez Maję na swoim Instastories.

Polecamy takżeSzymon Hołownia podjął decyzję. Wystartuje w wyborach prezydenckich

Z pewnością Mai Sablewskiej nie brakuje niczego. Jej figurą można się zachwycać bez końca, a stylizacje są po prostu świetne. Pojawia się w takiej sytuacji pytanie, jesteście za tym, by stylistka publikowała takie zdjęcia czy jednak nie? Czekamy na Wasze opinie. Więcej zdjęć Sablewskiej znajdziecie tutaj.

Maja Sablewska
Fot. Instagram

Zobacz również: