Anna Mucha
Fot. Instagram, YouTube

Anna Mucha to jedna z najbardziej udzielających się aktorek w mediach społecznościowych. Na jej Instagramie oprócz zdjęć z innymi gwiazdami możemy zobaczyć często komentarze odnoszące się do tego, co jest na topie. Jeśli chodzi o muzyczne hity, to numerem jeden bez zwątpienia jest kawałek Maty o tytule Patointeligencja. Celebrytka postanowiła skomentować teledysk rapera. 

Warto przypomnieć, że Anna Mucha urodziła się i wychowała w Warszawie. Swoją karierę aktorską rozpoczęła już w wieku 9 lat, grając w filmie wybitnego reżysera, Andrzeja Wajdy o tytule Korczak.

Co więcej 39-latkę możecie kojarzyć z takich seriali, jak: M jak miłość (gra tam Magdę Marszałek), Matki, żony i kochanki, Prosto w serce, Usta usta, Za marzenia, O mnie się nie martw. 

Polecamy takżeSzymon Hołownia podjął decyzję. Wystartuje w wyborach prezydenckich

Anna Mucha dość często pojawia się na czerwonym dywanie i ściankach. Stara się również być zawsze na bieżąco z tym, co się dzieje w internecie. Obecnie cała Polska mówi o teledysku warszawskiego rapera, który wyznał prawdę o uczniach, przed gmachem szkoły. Dyrekcja jest oburzona twórczością młodego chłopaka.

Anna Mucha zabrała głos w sprawie Liceum Batorego w Warszawie

Okazuje się, że Mucha jest absolwentką tego Liceum i zainteresowana głośnym konfliktem pomiędzy uczelnią a raperem postanowiła wyrazić swoje zdanie na ten temat, na Instastories.

Oto wypowiedź Anny Muchy:

Wiecie co? Czytam te całe informacje i to wszystko, te całą gównoburzę a propos Liceum Batorego i Patointeligencji i powiem Wam jedno. Jestem absolwentką Batorego, bo o najlepszych zawsze się plotkowało.

Polecamy równieżRyszard Kotys przekazał fanom szczere informacje o sobie

Swoją relację aktorka podpisała słowami: wy plotkujcie, my robimy swoje.

Co myślicie o zdaniu Anny Muchy?

Anna Mucha
Fot. Instagram

Zobacz również: