Andrzej Grabowski to aktor znany przede wszystkim z serialu „Świat według Kiepskich”, którego emisja odbywa się w Polsacie od już ponad 20 lat!
Andrzej Grabowski/ screen YouTube

Andrzej Grabowski to aktor znany przede wszystkim z serialu „Świat według Kiepskich”, którego emisja odbywa się w Polsacie od już ponad 20 lat! Prywatnie aktor jest byłym mężem aktorki — Anny Tomaszewskiej, z którą ma dwie córki – Zuzannę oraz Katarzynę. Obie córki artysty są również aktorkami. Zuzanna wystąpiła w takich produkcjach jak między innymi „Planeta Singli” oraz „Serce nie sługa”. Z kolei młodsza Katarzyna regularnie pojawia się w serialu „Pierwsza Miłość”.

Niestety małżeństwo ich rodziców rozpadło się kilka lat temu. Powodem była zdrada, której dopuściła się żona Andrzeja Grabowskiego. Jej kochankiem okazał się najlepszym przyjacielem artysty.

Andrzej Grabowski o swoim pierwszym małżeństwie

Andrzej Grabowski w jednym z niedawnych wywiadów postanowił wspomnieć swój pierwszy związek i ślub. Aktor wielokrotnie podkreślał, że jako partner nie jest najbardziej odpowiednią osobą. Na dodatek wyznał, że na pierwszy rzut oka jego małżeństwo z Anną Tomaszewską było dosyć skomplikowane.

Polecamy takżeSkandal u Wojewódzkiego! Przyjął symbol mordu Polaków

– Dwa nasze pierwsze śluby nie były ważne i nie uczyniły z nas męża i żony, bo odbywały się na scenie w teatrze. Pierwszy — w „Poskromieniu złośnicy” Szekspira, drugi — w „Tangu” Mrożka. Ale jak to mówią, do trzech razy sztuka, więc w końcu pobraliśmy się naprawdę w kościele. – mówił Andrzej Grabowski.

Polecamy równieżMocne! Jest reakcja rządu na ataki Putina

Andrzej Grabowski i Anna Tomaszewska byli małżeństwem przez ponad 20 lat. W tym czasie doczekali się dwóch córek, które również zostały aktorkami. Niestety małżeństwo ich rodziców w pewnym momencie zaczęło przeżywać bardzo poważny kryzys. Andrzej Grabowski kilka lat temu przez pół roku mieszkał we Włoszech. Po jego powrocie okazało się, że Anna radykalnie postanowiła oddalić się od męża. Aktor coraz rzadziej pojawiał się w domu. Pewnego dnia żona Grabowskiego zażądała rozwodu. Powodem miał być inny mężczyzna, który na domiar złego był przyjacielem aktora.

– Kiedyś przez pół roku mieszkałem we Włoszech, bo tam kręciłem film. Potem kilka miesięcy przebywałem w Stanach Zjednoczonych. Przez rok dojeżdżałem z Krakowa do Warszawy na plan „Bożej podszewki”, a przez kilka lat do Wrocławia na plan „Kiepskich”. Takie życie! Córki na przykład, mijając mnie w drzwiach, pytały, czy wychodzę na dobre, czy może jeszcze wrócę — opowiadał aktor.

Po pewnym czasie okazało się, że aktorowi ukochaną odbił jego kolega. Był nim satyryk Krzysztof Piasecki, który do dziś jest w związku z Anną. W tym samym czasie Grabowski zaliczył jeszcze jeden ślub i rozwód.

Źródło: Interia

Zobacz również: