Doda
Doda/ screen YouTube

Doda to bez wątpienia jedna z największych gwiazd polskiego show-biznesu. Niestety nie mamy najlepszych wieści dla fanów znanej piosenkarki. Dorota Rabczewska w niedziele poinformowała swoich fanów na Instagramie, że wzmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Opis schorzenia może radykalnie wpłynąć na dalsze losy jej kariery muzycznej. Fani Rabczewskiej są mocno zaniepokojeni. Dawna gwiazda zespołu Virgin w najbliższym czasie ma się udać na kompleksowe badania, które wykażą stopień zagrożenia. Niestety już na tym początkowym etapie sytuacja wygląda bardzo źle. 

Kim jest Doda?

Polecamy również: Szymon Hołownia podjął decyzję. Wystartuje w wyborach prezydenckich

Doda to polska piosenkarka, której występy na scenie rozpoczęły się wraz z początkiem nowego milenium. Rabczewska przez lata była związana z legendarnym zespołem Virgin. Wraz z nim stworzyła liczne hitowe utwory takie jak „Kopiuj-Wklej” oraz przede wszystkim „Nie daj się”. W ostatnim czasie piosenkarka coraz odważniej i częściej postanowiła pojawiać się na dużym ekranie. Nie dawno wystąpiła w filmie „Pitbull Ostatni Pies”. Z kolei przed świętami zapowiedziała wraz z mężem wykonanie filmu pt. „Dziewczyny z Dubaju”. Przytoczona produkcja ma opowiadać o losach polskich modelek w arabskich krajach.

Polecamy takżeSkandal u Wojewódzkiego! Przyjął symbol mordu Polaków

Doda w niedzielny wieczór opublikowała zaskakujący post. Wynika z niego, że piosenkarka wzmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Dokładniej chodzi o słuch piosenkarki, który według mediów miała utracić w aż 40%! Nie ulega wątpliwości, że cała sytuacja jest spowodowana wieloletnim stażem Doroty na scenie. Przyczyną ma być także korzystanie z dousznych odsłuchów. Aktualnie piosenkarka ma przejść szereg badań, które mają jej pomóc w odzyskaniu wystarczającej sprawności.

Polecamy równieżMocne! Jest reakcja rządu na ataki Putina

– Jutro mam również kolejne badania słuchu i ucha wewnętrznego. Najważniejsze jest to, żeby zadziałać w ciągu 24 godz., gdyby to była głuchota. Dostałam lek sterydowy. Zaraz oszaleję. Zaczęło mi piszczeć w obu uszach. I to coraz głośniej! Nie bagatelizujcie takich rzeczy, od razu idźcie do lekarza — zaapelowała do fanów na Instagramie.

Pani Dorocie życzymy pozytywnych rezultatów przeprowadzonych badań i przede wszystkim szybkiego powrotu do zdrowia.

Źródło: Radio Zet 

Zobacz również: