Anna Mucha i Kuba Wojewódzki aktualnie są na językach całej Polski, lecz co z dotychczasowym partnerem aktorki, którym jest Marcel Sora? Gwiazda TVP i M jak Miłość ma z nim dwójkę swoich dzieci. Ostatnio w mediach pojawiły się informację mówiące, że dzieci Sory i Muchy przebywają u Króla TVN. Jak jest naprawdę? Czy aktorka zmieniła dotychczasowego partnera na rzecz starej miłości? Bez wątpienia dla Muchy dzieci są bardzo ważne, co wielokrotnie podkreślała w udzielanych wywiadach.

 

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki. Co z Sorą?

Polecamy równieżRyszard Kotys przekazał fanom szczere informacje o sobie

Anna Mucha i Marcel Sora poznali się w 2008 roku. Aktorka wówczas była rok po rozstaniu z Królem TVN i świeżo po ukończeniu studiów w Stanach Zjednoczonych. Gwiazda TVP i serialu M jak Miłość dochowała się dwójki dzieci z Sorą. Ich związek wydawał się bardzo udany, a w mediach przewijała się nawet informacja mówiąca, że być może niedługo sformalizują swój związek. Powodem w tej sytuacji miały być przede wszystkim dzieci, które dla aktorki były największym darem od życia i swojego partnera. Mimo początkowych wątpliwości i obaw dziś cieszy się ze swoich pociech.

 

Anna Mucha i jej dzieci

Polecamy takżeSzymon Hołownia podjął decyzję. Wystartuje w wyborach prezydenckich

– Kiedyś przeczytałam, że gdy pojawia się dziecko, czujesz się tak, jakbyś miała przystawiony pistolet do skroni. I coś w tym jest. Dziecko wciąż jest w twojej głowie. Chcesz, żeby miało najlepsze dzieciństwo, żeby było szczęśliwe, żeby mu się nic nie stało. Z tyłu głowy wciąż jest jakiś lęk. I wiem, że będzie mi już towarzyszył do końca życia. Dziecko mnie też uwrażliwiło. Zmieniło perspektywę. Nawet gdy oglądam w telewizji krzywdę innych dzieci, aż się we mnie coś gotuje. – wyznała Anna Mucha w rozmowie z portalem Interia.

Aktorka dodała przy tym, że macierzyństwo bardzo wpłynęło na jej życie. Bez wątpienia z tego powodu czuje się bardzo odmieniona. – Tak, co więcej — wolę siebie taką, jaką jestem teraz. Kiedyś rzadziej się uśmiechałam. Zrobiłam się bardziej sentymentalna, bardziej wrażliwa. Podobam się taka sobie. – podkreśliła Anna Mucha.

Źródło: interia

 

Zobacz również: