Serial Ranczo to bez wątpienia produkcja, którą kocha miliony Polaków. Kiedy nastąpi premiera
Serial Ranczo/ screen YouTube

Serial Ranczo to bez wątpienia produkcja, którą kochają miliony Polaków. Fenomen serialu polega przede wszystkim na jego oryginalnym scenariuszu. Nie od dziś wiadomo, że duża część seriali w Polsce jest tak naprawdę wzorowana na zagranicznych oryginałach. W przypadku serialu Ranczo tak nie było. Produkcja TVP jest w pełni polskim pomysłem, który zdobył szybko uznanie w oczach milionów Polaków. Dziś dużo mówi się o jego powrocie na ekrany. W planach jest również ekranizacja kinowa pt. „Ranczo zemsta wiedźm”. Czy są szanse na jej powstanie?

Ranczo TVP

Serial Ranczo powstał w 2006 roku. Niestety nie wszyscy od początku przewidywali sukces. Zdaniem sceptyków serial miał się zakończyć już po pierwszym sezonie. Tak się jednak na szczęście nie stało. Co niedziele serial z udziałem takich gwiazd jak Ilona Ostrowska, Paweł Królikowski oraz Cezary Żak oglądały miliony widzów. Był to w pełni polski pomysł na serial obyczajowo-komediowy, który skupiał się przede wszystkim na losach amerykanki polskiego pochodzenia, która po latach postanowiła wrócić do ojczyzny swoich przodków. W główną postać Lucy Wilskiej wcieliła się Ilona Ostrowska.

Ranczo zemsta wiedźm niedługo w kinach?

Polecamy także: Szymon Hołownia podjął decyzję. Wystartuje w wyborach prezydenckich
Serial Ranczo został ostatni raz wyemitowany w 2016 roku. Od tego czasu widzowie mogą jedynie oglądać powtórki kultowej produkcji w TVP. Nie jest jednak tajemnicą, że wciąż istnieje grono fanów i gorących sympatyków, którzy chcą, aby Ranczo było wciąż kontynuowane. Z tego powodu na temat produkcji co chwilę pojawiają się nowe doniesienia. Jedną z nich jest pomysł na stworzenie ekranizacji kinowej opartej na fabule z serialu Ranczo. Kiedy ma to nastąpić i kogo najprawdopodobniej ponownie ujrzymy w Wilkowyjach?

Kto wystąpi i kiedy premiera?

Polecamy również: Ryszard Kotys przekazał fanom szczere informacje o sobie

Według doniesień medialnych na planie drugiej kinowej produkcji serialu Ranczo ma nie zabraknąć żadnej z największych gwiazd. Najprawdopodobniej ponownie ujrzymy Ilonę Ostrowską, Cezarego Żaka i przede wszystkim Pawła Królikowskiego, dla którego powrót na plan jest niezwykle ważny. Cztery lata temu odtwórca roli Kusego przeszedł skomplikowaną operację. Dziś jego żona — Małgorzata Ostrowska -Królikowska stwierdziła, że praca zawodowa byłaby dla jej męża bardzo dobrą formą rehabilitacji po skomplikowanym zabiegu.

Najprawdopodobniej pracę nad filmem rozpoczną się wiosną 2020 roku.

Źródło: Party

Zobacz również: