zdjęcie ilustracyjne, fot. Policja

Policjanci z Komisariatu Kolejowego w Warszawie prowadzą czynności identyfikacyjne, zmierzające do ustalenia tożsamości mężczyzny, który w dniu 17.10.2014 roku zmarł w Szpitalu im. W. Orłowskiego przy ulicy Czerniakowskiej 231 w Warszawie. Mężczyzna nie posiadał przy sobie żadnych przedmiotów i dokumentów pozwalających na stwierdzenie jego tożsamości.

Policjanci z Komisariatu Kolejowego w Warszawie prowadzą czynności identyfikacyjne zmierzające do ustalenia tożsamości mężczyzny, który w dniu 17.10.2014 roku zmarł w Szpitalu im. W. Orłowskiego przy ulicy Czerniakowskiej 231 w Warszawie. Mężczyzna nie posiadał przy sobie żadnych przedmiotów i dokumentów pozwalających na stwierdzenie jego tożsamości.

Rysopis mężczyzny: wiek w przybliżeniu 50-60 lat, wzrost około 170-175 cm, szczupła budowa ciała, proteza prawej nogi powyżej stawu kolanowego, twarz pociągła, włosy koloru siwego, średniej długości zaczesane do przodu, uszy duże przylegające, nos duży prosty, oczy normalne koloru brązowego, siwe wąsy. Na obydwu płatkach uszu znajduje się charakterystyczna skośna bruzda. Brak zębów w górnej szczęce. W dolnej szczęce widoczne cztery przednie zęby. Mężczyzna na szyi miał sznurek z wisiorkiem w kształcie krzyża z wizerunkiem Jezusa.

Ubiór : czarna kurtka ortalionowa firmy Adidas, czarne buty zamszowe z czarnymi sznurówkami, szara kamizelka zapinana na trzy guziki z kieszeniami po bokach, sweter bez rękawów z golfem koloru czarnego, kamizelka wełniana w serek koloru niebieskiego, bluza koloru bordowego z długim rękawem z granatowymi wzorami na piersi, koszula z kołnierzykiem z długim rękawem koloru jasnoniebieskiego, spodnie materiałowe w kant koloru szarego bez paska.

Cechy charakterystyczne : Proteza prawej nogi, przykurcz małego palca prawej ręki, odrywajacy się paznokieć palca wskazującego lewej ręki, haluks lewego palucha, blizna pooperacyjna długości okolo 12 cm na prawym udzie po zewnętrznej części.

Osoby, które rozpoznały mężczyznę lub mogą pomóc w ustaleniu jego tożsamości proszone są o kontakt z Komisariatem Kolejowym w Warszawie tel. (22) 603-68-02, (22) 603-72-24, bądź pod bezpłatnymi numerami 997 i 112.

Zobacz również: