Zobacz kto został posłem i ile dostał głosów

0
341

W wyborach do Sejmu PiS zdobyło 235 mandatów; KO – 134; KW SLD – 49; PSL – 30; Konfederacja – 11, a Mniejszość Niemiecka – 1 mandat – podała w poniedziałek PKW. Zobacz pełną listę posłów.

Posłowie z okręgu nr 1 (Legnica)

Elżbieta Witek (PiS) – 46 171 głosów

Małgorzata Sekuła-Szmajdzińska (Lewica) – 41 480

Piotr Borys (KO) – 35 064

Adam Lipiński (PiS) – 33 269

Krzysztof Kubów (PiS) – 23 834

Marzena Machałek (PiS) – 22 481

Zofia Czernowa (KO) – 15 761

Robert Kropiwnicki (KO) – 14 714

Wojciech Zubowski (PiS) – 12 868

Ewa Szymańska (PiS) – 8 930

Stanisław Żuk (PSL) – 7 694

Robert Obaz (Lewica) – 4 205

Posłowie z okręgu nr 2 (Wałbrzych)

Michał Dworczyk (PiS) – 58 426 głosów

Tomasz Siemoniak (KO) – 45 395

Monika Wielichowska (KO) – 15 399

Marek Dyduch (Lewica) – 14 451

Izabela Mrzygłocka (KO) – 11 987

Ireneusz Zyska (PiS) – 10 688

Marcin Gwóźdź (PiS) – 8 049

Wojciech Murdzek (PIS) – 6 354

Posłowie z okręgu nr 3 (Wrocław)

Mirosława Stachowiak-Różecka (PiS) – 91 263 głosy

Grzegorz Schetyna (KO) – 66 859

Krzysztof Śmiszek (Lewica) – 43 447

Michał Jaros (KO) – 30 196

Małgorzata Tracz (KO) – 28 676

Krzysztof Tuduj (Konfederacja) – 19 617

Przemysław Czarnecki (PiS) – 19 413

Jacek Protasiewicz (PSL) – 17 618

Jacek Świat (PiS) – 15 537

Paweł Hreniak (PiS) – 15 155

Sławomir Piechota (KO) – 14 844

Agnieszka Soin (PiS) – 14 716

Agnieszka Dziemianowicz-Bąk (Lewica) – 14 257

Krzysztof Mieszkowski (KO) – 13 811

Posłowie z okręgu nr 4 (Bydgoszcz)

Tomasz Latos (PiS) – 60 132 głosy

Tadeusz Zwiefka (KO) – 39 984

Paweł Olszewski (KO) – 35 762

Krzysztof Gawkowski (Lewica) – 30 859

Łukasz Schreiber (PiS) – 30 053

Dariusz Kurzawa (PSL) – 17 648

Magdalena Łośko (KO) – 14 407

Ewa Kozanecka (PiS) – 13 305

Bartosz Kownacki (PiS) – 12 414

Jan Szopiński (Lewica) – 11 821

Piotr Król (PiS) – 10 418

Iwona Kozłowska (KO) – 9 325

Posłowie z okręgu nr 5 (Toruń)

Jan Krzysztof Ardanowski (PiS) – 76 267 głosów

Arkadiusz Myrcha (KO) – 32 439

Joanna Scheuring-Wielgus (Lewica) – 26 092

Tomasz Lenz (KO) – 26 044

Anna Gembicka (PiS) – 15 305

Joanna Borowiak (PiS) – 15 200

Paweł Szramka (PSL) – 14 404

Robert Kwiatkowski (Lewica) – 13 940

Zbigniew Girzyński (PiS) – 12 293

Tomasz Szymański (KO) – 11 845

Iwona Michałek (PiS) – 11 130

Mariusz Kałużny (PiS) – 10 984

Iwona Hartwich (KO) – 10 865

Posłowie z okręgu nr 6 (Lublin)

Przemysław Czarnek (PiS) – 87 343 głosy

Joanna Mucha (KO) – 57 577

Sylwester Tułajew (PiS) – 54 915

Artur Soboń (PiS) – 28 381

Jakub Kulesza (Konfederacja) – 24 406

Jacek Czerniak (Lewica) – 17 720

Sławomir Skwarek (PiS) – 15 544

Marta Wcisło (KO) – 15 062

Gabriela Masłowska (PiS) – 14 446

Kazimierz Choma (PiS) – 13 777

Jan Łopata (PSL) – 13 346

Jan Kanthak (PiS) – 12 803

Jerzy Bielecki (PiS) – 10 286

Krzysztof Szulowski (PiS) – 9 764

Michał Krawczyk (KO) – 8 408

Posłowie z okręgu nr 7 (Chełm)

Jacek Sasin (PiS) – 91 241 głosów

Sławomir Zawiślak (PiS) – 24 346

Riad Haidar (KO) – 21 483

Marcin Duszek (PiS) – 16 017

Krzysztof Grabczuk (KO) – 15 452

Dariusz Stefaniuk (PiS) – 15 070

Anna Dąbrowska-Banaszek (PiS) – 13 787

Monika Pawłowska (Lewica) – 12 916

Jarosław Sachajko (PSL) – 10 651

Tomasz Zieliński (PiS) – 10 207

Beata Strzałka (PiS) – 7 785

Teresa Hałas (PiS) – 8 622

Posłowie z okręgu nr 8 (Zielona Góra)

Marek Ast (PiS) – 36 073 głosy

Anita Kucharska-Dziedzic (Lewica) – 30 581

Waldemar Sługocki (KO) – 29 580

Władysław Dajczak (PiS) – 27 393

Tomasz Aniśko (KO) – 23 870

Jerzy Materna (PiS) – 22 729

Bogusław Wontor (Lewica) – 18 950

Krystyna Sibińska (KO) – 16 089

Krystian Kamiński (Konfederacja) – 14 251

Jolanta Fedak (PSL) – 13 792

Katarzyna Osos (KO) – 11 619

Elżbieta Płonka (PiS) – 10 918

Posłowie z okręgu nr 9 (Łódź)

Waldemar Buda (PiS) – 50 114 głosów

Tomasz Zimoch (KO) – 47 648

Piotr Gliński (PiS) – 43 626

Tomasz Trela (Lewica) – 40 811

Krzysztof Piątkowski (KO) – 25 663

Iwona Śledzińska-Katarasińska (KO) – 17 254

Hanna Gill-Piątek (Lewica) – 14 422

Małgorzata Niemczyk (KO) – 13 421

Włodzimierz Tomaszewski (PiS) – 6 884

Zbigniew Rau (PiS) – 6 833

Posłowie z okręgu nr 10 (Piotrków Trybunalski)

Antoni Macierewicz (PiS) – 31 280 głosów

Robert Telus (PiS) – 27 254

Grzegorz Wojciechowski (PiS) – 25 575

Anna Milczanowska (PiS) – 20 451

Grzegorz Lorek (PiS) – 18 238

Cezary Grabarczyk (KO) – 16 357

Dariusz Klimczak (PSL) – 15 977

Anita Sowińska (Lewica) – 13 023

Małgorzata Janowska (PiS) – 11 599

Posłowie z okręgu nr 11 (Sieradz)

Joanna Lichocka (PiS) – 45 823 głosy

Cezary Tomczyk (KO) – 44 217

Piotr Polak (PiS) – 34 056

Paweł Rychlik (PiS) – 25 246

Tomasz Rzymkowski (PiS) – 20 752

Tadeusz Woźniak (PiS) – 17 923

Paulina Matysiak (Lewica) – 16 757

Paweł Bejda (PSL) – 14 161

Marek Matuszewski (PiS) – 13 392

Beata Mateusiak-Pielucha (PiS) – 13 030

Dariusz Joński (KO) – 11 999

Agnieszka Hanajczyk (KO) – 10 535

Posłowie z okręgu nr 12 (Kraków)

Rafał Bochenek (PiS) – 46 816 głosów

Dorota Niedziela (KO) – 22 013

Marek Sowa (KO) – 18 597

Marek Polak (PiS) – 16 130

Filip Kaczyński (PiS) – 14 731

Ewa Filipiak (PiS) – 14 010

Krzysztof Kozik (PiS) – 12 460

Władysław Kurowski (PiS) – 10 525

Posłowie z okręgu nr 13 (Kraków)

Małgorzata Wassermann (PiS) – 140 692 głosy

Paweł Kowal (KO) – 76 720

Konrad Berkowicz (Konfederacja) – 36 428

Maciej Gdula (Lewica) – 35 279

Andrzej Adamczyk (PiS) – 29 686

Agnieszka Ścigaj (PSL) – 20 877

Ireneusz Raś (KO) – 18 203

Daria Gosek-Popiołek (Lewica) – 17 488

Bogusław Sonik (KO) – 17 465

Aleksander Miszalski (KO) – 15 987

Jarosław Gowin (PiS) – 15 802

Jacek Osuch (PiS) – 12 150

Ryszard Terlecki (PiS) – 10 327

Elżbieta Duda (PiS) – 8 298

Posłowie z okręgu nr 14 (Nowy Sącz)

Arkadiusz Mularczyk (PiS) – 72 660 głosów

Barbara Bartuś (PiS) – 23 468

Jagna Marczułajtis-Walczak (KO) – 21 968

Edward Siarka (PiS) – 21 561

Anna Paluch (PiS0 – 20 908

Wiesław Janczyk (PiS) – 16 305

Andrzej Gut-Mostowy (PiS) – 12 437

Jan Duda (PiS) – 11 579

Urszula Nowogórska (PSL) – 11 499

Patryk Wicher (PiS) – 10 900

Posłowie z okręgu nr 15 (Tarnów)

Anna Pieczarka (PiS) – 75 220 głosów

Władysław Kosiniak-Kamysz (PSL) – 33 784

Józefa Szczurek-Żelazko (PiS) – 25 323

Urszula Augustyn (KO) – 20 120

Urszula Rusecka (PiS) – 18 321

Wiesław Krajewski (PiS) – 16 719

Stanisław Bukowiec (PiS) – 12 449

Norbert Kaczmarczyk (PiS) – 12 164

Piotr Sak (PiS) – 9 855

Posłowie z okręgu nr 16 (Płock)

Łukasz Szumowski (PiS) – 35 798 głosów

Maciej Małecki (PiS) – 34 086

Marcin Kierwiński (KO) – 30 013

Jacek Ozdoba (PiS) – 17 873

Piotr Zgorzelski (PSL) – 16 775

Arkadiusz Iwaniak (Lewica) – 15 098

Maciej Wąsik (PiS) – 14 280

Marek Opioła (PiS) – 14 111

Anna Cicholska (PiS) – 13 133

Elżbieta Gapińska (KO) – 10 905

Posłowie z okręgu nr 17 (Radom)

Marek Suski (PiS) – 69 141 głosów

Radosław Fogiel (PiS) – 26 707

Anna Kwiecień (PiS) – 23 670

Joanna Kluzik-Rostkowska (KO) – 19 320

Mirosław Maliszewski (PSL) – 12 752

Andrzej Kosztowniak (PiS) – 12 619

Dariusz Bąk (PiS) – 12 494

Konrad Frysztak (KO) – 11 996

Agnieszka Górska (PiS) – 9 134

Posłowie z okręgu nr 18 (Siedlce)

Krzysztof Tchórzewski (PiS) – 62 891 głosów

Henryk Kowalczyk (PiS) – 50 680

Daniel Milewski (PiS) – 40 152

Kamila Gasiuk-Pihowicz (KO) – 34 793

Arkadiusz Czartoryski (PiS) – 22 457

Grzegorz Woźniak (PiS) – 19 082

Marek Sawicki (PSL) – 18 950

Czesław Mroczek (KO) – 11 043

Teresa Wargocka (PiS) – 10 767

Marek Zagórski (PiS) – 9 143

Anna Maria Siarkowska (PiS) – 7 313

Maciej Górski (PiS) – 5 206

Posłowie z okręgu nr 19 (Warszawa)

Małgorzata Kidawa-Błońska (KO) – 416 030 głosów

Jarosław Kaczyński (PiS) – 248 935

Adrian Zandberg (Lewica) – 140 898

Janusz Korwin-Mikke (Konfederacja) – 60 385

Władysław Teofil Bartoszewski (PSL) – 30 405

Katarzyna Lubnauer (KO) – 28 205

Dariusz Rosati (KO) – 25 061

Mariusz Kamiński (PiS) – 19 797

Magdalena Biejat (Lewica) – 19 501

Anna-Maria Żukowska (Lewica) – 18 864

Sebastian Kaleta (PiS) – 17 459

Jarosław Krajewski (PiS) – 15 121

Michał Szczerba (KO) – 13 747

Paweł Lisiecki (PiS) – 13 093

Małgorzata Gosiewska (PiS) – 12 693

Aleksandra Gajewska (KO) – 10 228

Katarzyna Piekarska (KO) – 8 780

Urszula Zielińska (KO) – 7 536

Klaudia Jachira (KO) – 6 434

Joanna Fabisiak (KO) – 5 347

Posłowie z okręgu nr 20 (Warszawa)

Mariusz Błaszczak (PiS) – 135 189 głosów
Jan Grabiec (KO) – 64 255
Andrzej Rozenek (Lewica) – 38 495
Kinga Gajewska (KO) – 35 912
Anita Czerwińska (PiS) – 22 911
Maciej Lasek (KO) – 15 804
Piotr Uściński (PiS) – 13 665
Paweł Zalewski (KO) – 12 248
Dominika Chorosińska (PiS) – 9 596
Bożena Żelazowska (PSL) – 8 665
Zdzisław Sipiera (PiS) – 8 131

Dariusz Olszewski (PiS) – 7 454

Posłowie z okręgu nr 21 (Opole)

Witold Zembaczyński (KO) – 40 022 głosy
Violetta Porowska (PiS) – 38 583
Paweł Kukiz (PSL) – 23 468
Katarzyna Czochara (PiS) – 23 120
Janusz Kowalski (PiS) – 20 973
Marcelina Zawisza (Lewica) – 19 206
Tomasz Kostuś (KO) – 17 026
Kamil Bortniczuk (PiS) – 16 953
Marcin Ociepa (PiS) – 16 066
Ryszard Galla (Mniejszość Niemiecka) – 13 957
Rajmund Miller (KO) – 8 820
Ryszard Wilczyński (KO) – 6 436

Posłowie z okręgu nr 22 (Krosno)

Marek Kuchciński (PiS) – 61 262 głosy
Anna Schmidt-Rodziewicz (PiS) – 26 246
Piotr Uruski (PiS) – 20 740
Maria Kurowska (PiS) – 18 936
Joanna Frydrych (KO) – 18 623
Piotr Babinetz (PiS) – 13 360
Teresa Pamuła (PiS) – 12 905
Mieczysław Kasprzak (PSL) – 11 363
Adam Śnieżek (PiS) – 11 260
Tadeusz Chrzan (PiS) – 11 177
Marek Rząsa (KO) – 10 555

Posłowie z okręgu nr 23 (Rzeszów)

Krzysztof Sobolewski (PiS) – 38 912
Ewa Leniart (PiS) – 36 305
Grzegorz Braun (Konfederacja) – 31 148
Marcin Warchoł (PiS) – 28 495
Rafał Weber (PiS) – 26 746
Paweł Poncyljusz (KO) – 23 312
Zbigniew Chmielowiec (PiS) – 20 634
Jan Warzecha (PiS) – 18 913
Fryderyk Kapinos (PiS) – 18 450
Kazimierz Gołojuch (PiS) – 18 306
Kazimierz Moskal (PiS) – 17 444
Stanisław Tyszka (PSL) – 17 086
Krystyna Skowrońska (KO) – 16 903
Jerzy Paul (PiS) – 16 094
Wiesław Buż (Lewica) – 15 605

Posłowie z okręgu nr 24 (Białystok)

Dariusz Piontkowski (PiS) – 63 878 głosów
Jarosław Zieliński (PiS) – 40 092
Krzysztof Truskolaski (KO) – 37 273
Adam Andruszkiewicz (PiS) – 29 829
Robert winnicki (Konfederacja) – 22 639
Robert Tyszkiewicz (KO) – 17 185
Lech Kołakowski (PiS) – 16 138
Kazimierz Gwiazdowski (PiS) – 14 101
Eugeniusz Czykwin (KO) – 14 083
Paweł Krutul (SLD) – 13 455
Stefan Krajewski (PSL) – 13 439
Aleksandra Szczudło (PiS) – 12 222
Jacek Żalek (PiS) – 12 141
Mieczysław Baszko (PiS) – 11 060

Posłowie z okręgu nr 25 (Gdańsk)

Kacper Płażyński (PiS) – 89 384 głosy
Jarosław Wałęsa (KO) – 61 805
Piotr Adamowicz (KO) – 41 795
Agnieszka Pomaska (KO) – 39 103
Jarosław Sellin (PiS) – 29 834
Sławomir Neumann (KO) – 25 202
Beata Maciejewska (Lewica) – 23 319
Michał Urbaniak (Konfederacja) – 14 918
Małgorzata Chmiel (KO) – 13 557
Kazimierz Smoliński (PiS) – 10 993
Tadeusz Cymański (PiS) – 8 019
Jerzy Borowczak (KO) – 5 491

Posłowie z okręgu nr 26 (Słupsk)

Barbara Nowacka (KO) – 88 833 głosy
Marcin Horała (PiS) – 86 079
Joanna Senyszyn (Lewica) – 36 405
Piotr Müller (PiS) – 26 892
Artur Dziambor (Konfedracja) – 19 334
Marek Biernacki (PSL) – 19 272
Aleksander Mrówczyński (PiS) – 16 726
Henryka Krzywonos-Strycharska (KO) – 14 508
Zbigniew Konwiński (KO) – 13 286
Kazimierz Plocke (KO) – 12 627
Tadeusz Aziewicz (KO) – 9 385
Janusz Śniadaek (PiS) – 9 342
Magdalena Sroka (PiS) – 9 349
Marek Rutka (Lewica) – 7 929

Posłowie z okręgu nr 27 (Bielsko-Biała)

Stanisław Szwed (PiS) – 65 315 głosów
Mirosława Nykiel (KO) – 46 894
Grzegorz Puda (PiS) – 23 907
Przemysław Koperski (PiS) – 22 055
Przemysław Drabek (PiS) – 19 770
Małgorzata Pępek (KO) – 17 914
Kazimierz Matuszny (PiS) – 12 967
Grzegorz Gaża (PiS) – 11 526
Mirosław Suchoń (KO) – 10 039

Posłowie z okręgu nr 28 (Częstochowa)

Szymon Giżyński (PiS) – 42 325 głosów
Izabela Leszczyna (KO) – 36 266
Lidia Burzyńska (PiS) – 24 672
Zdzisław Wolski (Lewica) – 18 527
Andrzej Gawron (PiS) – 13 888
Mariusz Trepka (PiS) – 12 881
Andrzej Szewiński (KO) – 10 023

Posłowie z okręgu nr 29 (Katowice)

Bożena Borys-Szopa (PiS) – 49 914 głosów
Marta Golbik (KO) – 35 129
Wanda Nowicka (Lewica) – 25 767
Krystyna Szumilas (KO) – 24 372
Wojciech Szarama (PiS) – 16 649
Tomasz Głogowski (KO) – 12 120
Barbara Dziuk (PiS) – 11 399
Jarosław Gonciarz (PiS) – 8 980
Tomasz Olichwer (KO) – 7 837

Posłowie z okręgu nr 30 (Bielsko-Biała)

Bolesław Piecha (PiS) – 38 809 głosów
Michał Woś (PiS) – 37 763
Marek Krząkała (KO) – 33 962
Adam Gawęda (PiS) – 26 291
Krzysztof Gadowski (KO) – 18 799
Maciej Kopiec (Lewica) – 14 973
Teresa Glenc (PiS) – 14 274
Gabriela Lenartowicz (KO) – 11 838
Grzegorz Matusiak (PiS) – 11 195

Posłowie z okręgu nr 31 (Katowice)

Mateusz Morawiecki (PiS) – 133 687 głosów
Borys Budka (KO) – 99 550
Maciej Konieczny (Lewica) – 22 262
Dobromir Sośnierz (Konfederacja) – 22 191
Monika Rosa (KO) – 13 918
Ewa Kołodziej (KO) – 11 549
Michał Gramatyka (KO) – 9 304
Michał Wójcik (PiS) – 8 315
Jerzy Polaczek (PiS) – 7 621
Wojciech Król (KO) – 7 604
Marek Wesoły (PiS) – 6 091
Andrzej Sośnierz (PiS) – 6 061

Posłowie z okręgu nr 32 (Katowice)

Ewa Malik (PiS) – 46 773 głosy
Barbara Dolniak (KO) – 39 656
Włodzimierz Czarzasty (Lewica) – 31 244
Waldemar Andzel (PiS) – 21 723
Robert Warwas (PiS) – 20 354
Wojciech Saługa (KO) – 18 738
Mateusz Bochenek (PiS) – 15 421
Rafał Adamczyk (Lewica) – 12 148
Danuta Nowicka (PiS) – 7 574

Posłowie z okręgu nr 33 (Kielce)

Zbigniew Ziobro (PiS) – 115 903 głosy
Anna Krupka (PiS) – 69 946
Bartłomiej Sienkiewicz (KO) – 35 009
Andrzej Szejna (Lewica) – 24 337
Krzysztof Bosak (Konfederacja) – 22 158
Agata Wojtaszek (PiS) – 18 333
Marzena Okła-Drewnowicz (KO) – 15 532
Krzysztof Lipiec (PiS) – 14 544
Czesław Siekierski (PSL) – 12 745
Michał Cieślak (PiS) – 12 310
Adam Cyrański (KO) – 9 864
Dominik Tarczyński (PiS) – 8 186
Andrzej Kryj (PiS) – 7 690
Bartłomiej Dorywalski (PiS) – 7 386
Piotr Wawrzyk (PiS) – 6 750
Marek Kwitek (PiS) – 5 453

Posłowie z okręgu nr 34 (Elbląg)

Jacek Protas (KO) – 24 266 głosów
Leonard Krasulski (PiS) – 19 747
Zbigniew Babalski (PiS) – 19 293
Jerzy Wilk (PiS) – 18 620
Elżbieta Gelert (KO) – 11 590
Monika Falej (Lewica) – 11 093
Zbigniew Ziejewski (PSL) – 9 028
Robert Gontarz (PiS) – 7 702

Posłowie z okręgu nr 35 (Olsztyn)

Wojciech Maksymowicz (PiS) – 31 575 głosów
Janusz Cichoń (KO) – 26 402
Marcin Kulasek (Lewica) – 20 453
Urszula Pasławska (PSL) – 19 528
Paweł Papke (KO) – 19 415
Iwona Arent (PiS) – 17 916
Michał Wypij (PiS) – 14 170
Wojciech Kossakowski (PiS) – 11 257
Anna Wasilewska (KO) – 10 982
Jerzy Małecki (PiS) – 9 631

Posłowie z okręgu nr 36 (Kalisz)

Jan Dziedziczak (PiS) – 60 599 głosów
Mariusz Witczak (KO) – 36 120
Marlena Maląg (PiS) – 25 695
Wiesław Szczepański (Lewica) – 23 799
Andrzej Grzyb (PSL) – 21 214
Jarosław Urbaniak (KO) – 17 767
Jan Mosiński (PiS) – 16 479
Katarzyna Sójka (PiS) – 15 860
Karolina Pawliczak (Lewica) – 14 209
Tomasz Ławniczak (PiS) – 13 496
Grzegorz Rusiecki (KO) – 12 886
Piotr Kaleta (PiS) – 12 632

Posłowie z okręgu nr 37 (Konin)

Zbigniew Hoffmann (PiS) – 42 859 głosów
Tomasz Nowak (KO) – 23 693
Zbigniew Dolata (PiS) – 23 116
Tadeusz Tomaszewski (Lewica) – 17 515
Ryszard Bartosik (PiS) – 17 338
Paulina Hennig-Kloska (KO) – 16 813
Galemba Leszek (PiS) – 16 521
Witold Czarnecki (PiS) – 16 502
Jacek Tomczak (PSL) – 9 833

Posłowie z okręgu nr 38 (Piła)

Jakub Rutnicki (KO) – 39 344 głosy
Krzysztof Czarnecki (PiS) – 38 116
Maria Janyska (KO) – 30 783
Marcin Porzucek (PiS) – 27 077
Romuald Ajchler (Lewica) – 14 438
Krzysztof Paszyk (PSL) – 13 585
Marta Kubiak (PiS) – 13 191
Grzegorz Piechowiak (PiS) – 9 232
Killion Munyama (KO) – 7 764

Posłowie z okręgu nr 39 (Poznań)

Joanna Jaśkowiak (KO) – 67 822 głosy
Adam Szłapka (KO) – 51 951
Jadwiga Emilewicz (PiS) – 43 958
Katarzyna Ueberhan (Lewica) – 33 373
Franciszek Sterczewski (KO) – 25 060
Szymon Szynkowski Vel Sęk (PiS) – 24 233
Bartłomiej Wróblewski (PiS) – 22 181
Waldy Dzikowski (KO) – 19 704
Rafał Grupiński (KO) – 17 933
Katarzyna Kretkowska (Lewica) – 16 061

Posłowie z okręgu nr 40 (Koszalin)

Czesław Hoc (PiS) – 33 083 głosy
Paweł Szefernaker (PiS) – 22 116
Piotr Zientarski (KO) – 18 771
Małgorzata Golińska (PiS) – 16 497
Małgorzata Prokop-Paczkowska (Lewica) – 15 300
Marek Hok (KO) – 11 572
Jerzy Hardie-Douglas (KO) – 10 280
Radosław Lubczyk (PSL) – 6 712
Posłowie z okręgu nr 41 (Szczecin)

Sławomir Nitras (KO) – 78 513 głosów
Marek Gróbarczyk (PiS) – 58 912
Arkadiusz Marchewka (KO) – 30 047
Dariusz Wieczorek (Lewica) – 24 924
Magdalena Fliks (KO) – 14 224
Leszek Dobrzyński (PiS) – 14 105
Jarosław Rzepa (PSL) – 12 622
Michał Jach (PiS) – 11 881
Grzegorz Napieralski (KO) – 11 766
Artur Szałabawka (PiS) – 11 346
Katarzyna Kotula (Lewica) – 7 557
Artur Łącki (KO) – 5 668

źródło: polsatnews.pl

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ