Irakijczyk z miasta Normanton, w północnej Anglii, uczynił z prowadzonego przez siebie  sklepu, miejsce uwodzenia i gwałcenia dzieci i nastolatek.  Udowodniono mu wielu przypadków za napaści na tle seksualnym, w tym gwałt 12-letniego dziecka.

Proces Dilana Amina (27 lat) rozpoczął się 29 sierpnia, oskarżono go o 14 przestępstw seksualnych, nakłanianie  do prostytucji, a także dostarczenie swoim nieletnim ofiarom kokainy. Przestępstwa te zostały popełnione wobec siedmiu nastolatek, między 2012 a 2017 rokiem.

Amin przybyła do Wielkiej Brytanii 10 lat temu i prowadził sklep o nazwie Famous Shop w Pear Tree Road w Normanton. Prokurator Ian West stwierdził przedstawiając akt oskarżenia:-  Pozwany wykorzystał ten sklep, aby uwodzić młode dziewczyny i je  wykorzystywać.

Jedną z ofiar muzułmanina była 12-latka, która Amin, zgwałcił  w swoim mieszkaniu za sklepem.

Gwałcicie starał się być najpierw miły dla dziewczynki, i obiecywał jej, że mogłaby mieć różne  rzeczy ze sklepu za darmo. Powiedział jej, że jeśli będzie jego dziewczyną, to będzie miała wszystko, czego tylko zechce, ale musi uprawiać z nim seks. Gdy 12-latka odmówiła to zaciągnął ją do mieszkania, rzucił ja na łóżko, zdarł z niej  ubranie i zgwałcił: – Nie mogłam uciec, on siedział na mnie i to robił.

Inne dziewczyn zeznała, że gdy miała 15 lat Irakijczyk ja zgwałcił. Po czym dowiedziała się, że jest w ciąży: – Nienawidzę go. Zepsuł moje młode, nastoletnie życie.- wyznała.

Inną 15-latkę zabrał do hotelu Burton Road, tam podał jej  kokainą i zgwałcił: – Byłam w takim  stanie, że nie wiedziałam, co on robi ze mną.

​Przy innych okazjach  Amin zmuszał ją do brania kokainy i wykorzystywał seksualnie, a także stręczył innym muzułmanom. W końcu dziewczynka powiedziała o tym swojemu nauczycielowi, który zgłosił to na policję.

Z kolei 14-letniej dziewczynce zagroził śrubokrętem i okaleczył ją, gdy ta  odrzuciła jego „zaloty” i nazwała go „pedofilem”. Dziewczyna powiedziała, że ​​Amin próbowała uwieść ją obietnicami prezentów, mówiąc, że  ​​jeśli zgodzi się uprawiać z nim seks, to będzie traktowana jak królowa: – Dostaniesz co chcesz, nowe telefony, nowe ubrania . – zachęcał dziecko.

Irakijczyk zaprzecza wszystkim zarzutom. Proces jego potrwa jeszcze kilka tygodni.

es

Zobacz również: