18.11.2017 – KRAKÓW – ATM Scena na Bielanach
19.11.2017 – WARSZAWA – Teatr Palladium
24.11.2017 – ŁÓDŹ – Teatr D.O.M.
01.12.2017 – TORUŃ – CKK Jordanki
02.12.2017 – SZCZECIN – Sala Koncertowa
03.12.2017 – GDYNIA – Teatr Muzyczny NOWA SCENA

Zapraszamy bardzo serdecznie wszystkich widzów spektaklu oraz media na jubileuszowy kieliszek szampana w Teatrze Palladium przed 300-nym spektaklem KOBIETA PIERWOTNA w najbliższą niedzielę 19.11 o godz. 18:00. Główna bohaterka sztuki Kobieta Pierwotna to niewątpliwie prawdziwa kobieta z krwi i kości. Ma swoje słabsze dni, ale nie użala się nad sobą! Kolejne nieudane związki szufladkuje gdzieś w podświadomości i wytrwale próbuje znowu i znowu z kimś nowym. A potem budzi się rano i po raz nieskończony powtarza swoje ulubione:

NIGDY WIĘCEJ! Nigdy więcej nie pije alkoholu, nigdy więcej angażowania się, nigdy więcej seksu z przypadkowo poznanymi mężczyznami!

Kobieta Pierwotna to sztuka w reżyserii znakomitego polskiego reżysera Arkadiusza Jakubika, który reżyserował również sztuki tj. Cyrk Monty Pythona czy Goło i wesoło. Spektakl porusza szereg kwestii, stanowiących sedno problemów międzyludzkich, które niewątpliwie są ponadczasowym tematem. Zagadnienie braku porozumienia między kobietą, a mężczyzną nie jest nikomu obce. Twórcy sztuki podjęli trud ukazania tego problemu w „krzywym zwierciadle” – z dużą dozą humoru i z ogromnym dystansem. Tytułową bohaterką monodramu jest legenda polskiej sceny teatralnej i kabaretowej – Hanna Śleszyńska. Aktorka rewelacyjnie wciela się w postać! Wiarygodność artystki podkreślona jest przez jej sceniczny seksapil, frywolność i wrodzone uwodzicielstwo. Tworzy kreację, z którą mogłaby się utożsamiać każda kobieta. Postać, w którą wciela się Śleszyńska jest w 100-tu procentach świadoma swojej wartości. Flirtując z publicznością, nie boi się poruszać tematów tabu. Zwierza się widzom ze wszystkich swoich sekretów, przedstawia anegdoty z jej życia, które rozśmieszaj do łez. Jej błyskotliwe i prawdziwe komentarze -powodują wybuchy śmiechu, a jednocześnie prowadzą do wniosku, że ma rację! Serdecznie zapraszamy na spektakl „Kobieta Pierwotna”! Gwarantujemy potężną dawkę humoru i zapadającą na długie lata lekcję o damsko-męskich relacjach!