Katarzyna Skrzynecka skrytykowana

Katarzyna Skrzynecka naraziła się swojemu znajomemu. Mało tego, z powodu aktorki w mediach społecznościowych rozpętała się prawdziwa burza. Co takiego zrobiła popularna aktorka? Niewątpliwie będziecie zdziwieni.

Katarzyna Skrzynecka w ogniu krytyki

Na początku warto zauważyć, iż cała sprawa związana jest z jednym z ostatnich odcinków show „Twoja twarz brzmi znajomo”. To właśnie w tym programie, już od 12. edycji, Katarzyna Skrzynecka zasiada w jury.

Co ciekawe, aktorka, która sama wygrała 1. odsłonę polsatowskiego show, znana jest ze swoich wyważonych opinii. Nawet jeśli Katarzyna Skrzynecka musi skrytykować któregoś z uczestników programu „Twoja twarz brzmi znajomo”, zawsze czyni to z klasą. Z pewnością z tego powodu wielu wielbicieli „TTBZ” jest zbulwersowanych atakiem na artystkę.

Niewątpliwie zaskakujące jest także to, kto skrytykował aktorkę. Chodzi bowiem o Bartka Kasprzykowskiego, który przez 4 sezony zasiadał obok Skrzyneckiej w jury programu. Co takiego stało się, że znajomy zdecydował się w niezbyt miłych słowach wypowiedzieć o Katarzynie?

Aktorka naraziła się koledze po fachu

Otóż uczestniczką najnowszej odsłony show „Twoja twarz brzmi znajomo” jest żona Kasprzykowskiego – Tamara Arciuch. W ostatnim odcinku kobieta wcielała się w postać Anny German. „Tamara – przepiękna piosenka, myślę, że jak najbardziej godna powitania wiosny i nowej edycji. Ty charyzmatyczna, cudowna. Jako aktorce powierzają tobie rolę takich bardzo charakternych kobiet, a ty mi się zawsze kojarzysz właśnie z kobietą, która jest taka pełna wdzięku, która potrafi być bardzo subtelna.” – pochwaliła koleżankę Katarzyna Skrzynecka. Jednak za pięknymi słowami nie poszła odpowiednia ilość punktów. Jurorka przyznała Arciuch zaledwie 4 oczka.

Niewątpliwie tak niska nota dla ukochanej rozzłościła Bartka Kasprzykowskiego. „Byłaś NAJLEPSZA @katarzyna_skrzynecka_official nie poznała się na tym, ale po kilku latach zasiadania w tym jury, nie dziwi mnie to ani trochę. Może czas odświeżyć to grono. Byłaś FENOMENALNA.” – skrytykował Skrzynecką aktor.

Powyższa wypowiedź byłego uczestnika „TTBZ” nie spodobała się prowadzącemu show. Piotr Gąsowski zdecydował się stanąć w obronie Katarzyny Skrzyneckiej. „Nie wierzyłem, że to ty napisałeś… Niestety, jednak ty. To nie jest akt odwagi, to rozpacz. Byłeś jurorem, wiesz, jak jest ciężko oceniać kolegów, ile razy tłumaczyłeś, że to okropne uczucie, prosiłeś wykonawców o wyrozumiałość… A teraz mówisz o koleżance, obok której siedziałeś za jurorskim stołem „per Skrzynecka”, sugerujesz niekompetencje, jesteś złośliwy… Przykro to czytać… I robisz to publicznie?!” -zirytował się Gąsowski.

Źródło: Super Express

  1. Prowadził Wiadomości TVP. Dziennikarz zginął wczoraj późnym wieczorem
  2. Dzieci i nastolatkowie w śmiertelnym niebezpieczeństwie. O tym nikt nie mówi
  3. Epidemiolog nie ma wątpliwości. Wskazuje na 2022 rok, nie są to dobre informacje

Zobacz również: