Primoż Peterka
Getty Images, TVP Sport

Primoż Peterka zaliczany był do największych talentów w historii skoków narciarskich. Niestety, pozasportowe problemy sprawiły, że Słoweniec nie osiągnął na skoczni wszystkiego tego, co było mu pisane. Choć i tak zrobił dużo. O ile podczas jego kariery zawodniczej różne kłopoty uchodziły mu z reguły płazem, to inaczej jest obecnie w życiu po życiu, już bez skoków narciarskich. To jak wygląda Peterka, delikatnie mówiąc przeraża.

Smutna historia Primoża Peterki. Wstrząsające zdjęcie obiegło sieć

Były słoweński skoczek po dłuższej nieobecności pojawił się w jednym z programów telewizyjnych. Widzowie byli wstrząśnięci widokiem Primoża Peterki. Z uwielbianego przez nich skoczka niewiele zostało. „Gościem sobotniego studia SLO2 był dwukrotny zdobywca Kryształowej Kuli, Primoż Peterka i… brak słów.” – napisał na Twitterze Adam Bucholz portalu Skijumping.pl, który zamieścił też kadr z programu. Dokładnie widać, jak obecnie wygląda Peterka.

Trzeba przyznać, że trzeba wytężyć wzrok by na zdjęciu „dostrzec” Primoża Peterkę, a rzeczywiście tak, to jest były słoweński skoczek narciarski. Zresztą zobaczcie sami poniżej.

Primoż Peterka urodził się w 1979 roku. Podczas swojej kariery dwukrotnie zdobył Kryształową Kulę. Drużynowo wyskakał także brązowy medal Igrzysk Olimpijskich i Mistrzostw Świata. W sezonie 1996/1997 zwyciężył także w Turnieju Czterech Skoczni. Jego karierę wyhamowały poza sportowe problemy. „Kariera zawodnicza Primoża Peterki naznaczona była wzlotami i upadkami. Powód był zwykle ten sam – alkohol.” – czytamy w portalu TVP Sport.

Wygląda na to, że Peterka wrócił do starych nałogów, a tak przynajmniej można wnioskować po tym, jak wygląda. Zresztą nie jest żadną tajemnicą, że w 2019 roku Primoż Peterka został złapany, jak pod wpływem alkoholu kieruje samochodem. „I niestety nie było to pierwsze, a czwarte przewinienie tego typu w życiorysie Słoweńca.” – czytamy na łamach TVP Sport. Peterka w ostatnich latach miewał także załamania nerwowe czy problemy rodzinne.

źródło: Twitter, TVP Sport, Skijumping.pl

  1. Maleńka dziewczynka w śpiączce. Była katowana. MOPS nie reagował na piekło, które przechodziła?
  2. Burza wokół Katarzyny Skrzyneckiej. Znajomy nie zostawił na niej suchej nitki
  3. Ceny za gaz drastycznie w górę? „Ceny mogą wystartować jak odrzutowiec”

Zobacz również: