Wykazała, że szczepionki powodują autyzm. Znaleziono ją martwą

0

Jeana Beck (49 lat) od wielu lat prowadziła badania na temat autyzmu. Wykazała, że szczepionki wywołują tę chorobę. Skończyło się to dla niej tragicznie.

Ciało Jeana Beck zostało zauważane w kanale w Lincoln City, gdzie przebywała wraz z 23-letnim synem, chorym na autyzm.

Beck z synem chorym na autyzm

Policja twierdzi, że kobieta wyszła 16 listopada na zewnątrz hotelu Rodeway Inn, żeby zapalić papierosa, ale nigdy już nie wróciła do pokoju. Następnej nocy funkcjonariusze znaleźli ją martwą w kanale za hotelem.

Policja oświadczyła niemal natychmiast, że nie podejrzewa aby do śmierci Beck przyczyniły się inne osoby. Co wielu ekspertów i jej bliskich uznało za absurd. Jej bliscy oraz współpracownicy są przekonani, że została zamordowana, i według nich  miało to coś wspólnego z jej działaniem na rzecz chorych na autyzmu.

Jeana Beck, znana też jako Gina Smith, była założycielką organizacji „Odblokujmy Autyzm”, prowadziła też od lat badania związane z tą chorobą. Wykazała, że szczepionki powodują autyzm.

Zwalniają dyscyplinarnie z pracy z powodu braku szczepień przeciwko grypie

Na początku roku został znaleziony martwy Dan Olmsted, dziennikarz zajmujący się tematem autyzmu i szczepionek. Współpracował on blisko z Beck. W obu tych przypadkach policja mówi o samobójstwach. Podobnie, jak w sprawie śmierci około 80 lekarzy holistycznych, którzy zginęli w tajemniczych okolicznościach w ciągu ostatnich dwóch lat.

ed

BRAK KOMENTARZY

  1. do MAX i Aleksandra , nie wszystko co usłyszysz w kosciele jest prawda . Internet daje sporo informacji , która trzeba zweryfikowac . Tylko ze jak ktos ma „0” inteligencji nie jest w stanie niczego weryfikowac ! he he he

    • No własnie widac ze inteligencja twoja nie zachwyca ! Tak sie sklada ze nie jestem katoliczka 🙂 Wiec nie wiem kogo chciales obrazic ale ci nie wyszlo. Masz racje czytaj i wierz we wszystko w internecie Jak kiedys znajdziesz „zabij sie!” to tez sie zabijesz ? 😛 Pomysl troche

  2. Poproszę o podanie źródeł tych informacji. Śmierdzi to na kilometr tanią sensacją i bez twardych źródeł nie wrzuca się takich artykułów.

  3. Od jak dawna żyje człowiek na ziemi? A od kiedy wprowadzono szczepionki? Dlaczego zmusza ludzi do szczepień (kto?) Kto na tym robi kasę? Tego kogos stac na reklame łapówki (prezenty dla lekarzy i farmaceutów)
    Lecz sie Aleksandro ale ni przestawaj myslec.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ