Pozbawiona młodości, upokorzona przez setki sprawców i zdradzona przez władze, u których szukała pomocy.  Przerażająca siedmioletnia historia wykorzystywania  seksualnego Jennifer w aferze pedofilskich  nadużyć w brytyjskim Telford, o której informuje The Mirror.

Jennifer po raz pierwszy opowiada, w jaki sposób została zgwałcona przez ponad 500 mężczyzn. Zaczęło się to gdy miała zaledwie w 11 lat. Ale teraz to ona jest kryminalistką.

Została zgwałcona przez gang pedofilów, gdy chodziła jeszcze w mundurku szkolnym, handlowano jej ciałem i zastraszano. Jej koszmar tak ją załamał, że próbowała popełnić samobójstwo.

W wieku szesnastu lat obawiała się o swoje życie, gdy kolejny gwałciciel pobił ją i wepchnął żwir do ust, aby uciszyć krzyki.

Przez cztery lata, dopóki nie skończyła 19 lat, znajdowała się pod kontrolą mężczyzny, który handlował nią jak kawałkiem mięsa.

Jennifer twierdzi, że policja odmówiła interwencji i wielokrotnie aresztowała ją za prostytucję w wieku od 16 do 19 lat, pomimo jej zeznań, że była wykorzystywana.

Większość sprawców to Pakistańczycy. Jednak żaden z jej oprawców nie został postawiony przed wymiarem sprawiedliwości, pomimo kilku doniesień na policję. Jennifer mówi: –  Byłam  zgwałcona przez ponad 500 mężczyzn.  Kiedy powiedziałem o tym policji, usłyszałam, że sama wybrałem taki styl życia. Oficer powiedział: „Jesteś zwykłą prostytutką”. Powiedział, że sąd nigdy nie uwierzy, że padłem ofiarą nadużycia.

Jennifer opisuje swoje tragiczne dzieciństwa. Codziennie była bita i gwałcona  przez 10 mężczyzn.

– Myślałem, że jedynym wyjściem jest śmierć, ponieważ poszłam na policję i nie chcieli mi pomóc. Moje życie było piekłem, czułam się samotna. Kiedy przedawkowałam, kierowca karetki odmówił zawiezienia mnie do domu, ponieważ byłam sam.

Badanie Sunday Mirror przeprowadzone w zeszłym roku ujawniło, że około 1000 dziewcząt w Telford mogło być wykorzystywanych seksualnie przez cztery dekady.

–  Wiem, że to nie moja wina, ale czuję się winna z powodu wykorzystywania dziewcząt. Zastanawiam się, czy zostałyby one uratowane, gdybym była potraktowana poważnie przez policji – mówi Jennifer. – Przeprowadziłem się do Telford w wieku 11 lat i desperacko chciałem dopasować się do innych dziewcząt, które miały chłopaków. Spotkałem chłopca w moim wieku, ale przedstawił mnie swojemu starszemu kuzynowi i tak zaczęły się kłopoty. Jego przyjaciele zaczęli mnie gwałcić.

 Nastolatka nie chodziła do szkoły przez dwa lata. Przyjechał do niej pracownik socjalny, ale twierdzi, że prawie nie zadawano jej pytań o to, co działo się w jej życiu. Próbowała wrócić do szkoły, ale twierdzi, że nauczyciel powiedział jej, że zmarnowała swój czas, ponieważ opuściła tyle lekcji. Jennifer dodaje ponuro: – Wyszłam prosto z bramy szkoły i nigdy tam nie wróciłam. Od tego momentu nikt nie zadał mi ani jednego pytania o moje życie.

Nastolatka stała się wtedy celem starszego mężczyzny, który miał ją kontrolować przez następne cztery lata: – Udawał, że jest moim chłopakiem, ale był to typowy scenariusz uwodzenia i podporządkowania. Wkrótce kazał mi pracować na ulicy.

Jennifer mówi, że mężczyzna był znany policji z handlu seksualnego, a jej matka powiedziała nawet funkcjonariuszom, że córka jest w jego niewoli. Tymczasem sprawca jeździł z nią po całym kraju, zmuszając do uprawiania seksu z innymi mężczyznami.

Jennifer kontynuuje: – Zostałam zawieziona do miasta w Midlands i byłam sprzedana na seks. Miałem na sobie szkolną spódnicę i kamizelkę. Pierwszy raz zostałam aresztowana wkrótce potem, w tym samym mieście. Powiedziałem policji, że jestem z Telford i nikt nie zastanawiał się, dlaczego w środku nocy byłam daleko od domu.

Policja nie przerwała tego procederu, Stręczyciel nadal handlował ciałem dziewczynki. Pewnego razu bardzo bała się jednego z  mężczyzn aż tak, że wyskoczyła z jadącego samochodu. Potem inny napastnik zaciągnął ją do dzielnicy przemysłowej, żeby ją zgwałcić i pobić: –  Krzyczałem i modliłam się, aby ktoś mnie słyszał. Myślałam, że mnie zabije. W piwnicy było światło i byłem przekonana, że tam porzuci moje ciało. Wziął garść żwiru, zapchał mi nim usta i przytrzymał nos, żebym był cicho. Powiedziałam: „Zamierzasz mnie zabić? Moja matka zgłosi, że zaginęłam”. Jakoś go to powstrzymało. ”

Jennifer mówi, że gdyby odmówiła wykonania rozkazów, byłaby źle traktowana przez mężczyznę, który ją kontrolował. Bił ją tak mocno, że dusiła się we własnej krwi – potem powiedział jej, że będzie musiała zapłacić za nowy dywan.

– Zamknął mnie także w mieszkaniu z żelaznymi kartami w oknach na trzy lub cztery dni. Powiedziano mi, że policja myślała, że ​​mnie porwano, ale że nic nie zrobili.

Władze nie odważyły ​​się interweniować, ponieważ bały się być postrzegane jako rasistowskie. Wiele ofiar Telford twierdzi, że większość ich oprawców pochodzi ze społeczności pakistańskiej.

Jennifer w domu nie miała większego wsparcia: – Moja matka nie rozumiała, co się dzieje i wierzyła, że ​​to moja wina. Po tym, jak raz poszła na policję, trzymała buzię na kłódkę, co było niewłaściwe, ponieważ sprawcy czuli się wtedy coraz pewniej. A ona się wstydziła mnie. Nasz związek nigdy nie został przywrócony.

Jennifer, do czasu gdy miała 19 lat, została skazana 52 razy za prostytucję.  Jej stręczyciel został zatrzymany jedynie na cztery miesiące pod zarzutem gwałtu grupowego. Ale sprawa upadła i wtedy przyszedł do jej drzwi ze strzelbą, aby ją zabić.

– Powiedziałam mu, że jestem w ciąży z innym mężczyzną, a on nie zaatakował mnie tego dnia. Ale był wściekły, że nie chcę aborcji, a potem przedawkowałam.

W końcu kobieta uwolniła się od prześladowcy, uciekając na zawsze z Telford. Jennifer, to obecnie kobieta po czterdziestce. Powoli odbudowała swoje życie, urodziła dzieci i ukończyła uniwersytet.

Kiedy przeczytała o masowym wykorzystywaniu dziewcząt z Telford, to poprosiła policję o ponowne rozpatrzenie jej sprawy, ale powiedziano jej, że nie będą mieli wystarczających dowodów, aby wszcząć postępowanie.

​​Sprawa Jennifer zakończyła się niepowodzeniem, ponieważ śledczy nie byli w stanie zidentyfikować przestępców.

eps

 

Zobacz również: