Czterech mężczyzn z Erytrei został oskarżony o gwałt na 13-letniej szwedzkiej dziewczynce. Do  tego odrażającego czynu doszło w mieście Hallsberg.

Mężczyźni, w wieku między 20 a 25 lat, zmusili nastolatkę, aby weszła z nimi  do publicznej toalety i tam po kolei gwałcili ją na różne sposoby. A jeden z nich filmował przebieg  całego zdarzenia. Dzięki czemu łatwo było udowodnić im przestępstwo.

Na filmie widać, jak napastnicy  wciągają do toalety dziewczynkę, duszą, uderzają jej głową o ścianę rzucają na podłogę w toalecie. A potem jeden po drugim zaspakaja swoje chore żądze.

13-letnia, rodowita Szwedka, doznał różnych urazów, które obejmowały krwawienie wewnętrzne, zakrwawioną rękę i siniaki na  ramieniu  i kolanach.

Chociaż początkowo  zostało aresztowanych pięciu mężczyzn w związku z tą napaścią seksualną, ale tylko czterech z nich zostało formalnie oskarżonych o gwałt na dziecku.

Jeden z nich został oskarżony o „wykonywanie fotografii z pornografią dziecięcą”.

Prokuratorzy złożyli wniosek, że jeżeli oskarżeni zostaną skazani, to po odbyciu swoich kar  będą deportowani z powrotem do Erytrei i otrzymają zakaz wjazdu do Szwecji przez 15 lat.

eps