Bili, gwałcili i filmowali 13-latkę

2

Czterech mężczyzn z Erytrei został oskarżony o gwałt na 13-letniej szwedzkiej dziewczynce. Do  tego odrażającego czynu doszło w mieście Hallsberg.

Mężczyźni, w wieku między 20 a 25 lat, zmusili nastolatkę, aby weszła z nimi  do publicznej toalety i tam po kolei gwałcili ją na różne sposoby. A jeden z nich filmował przebieg  całego zdarzenia. Dzięki czemu łatwo było udowodnić im przestępstwo.

Na filmie widać, jak napastnicy  wciągają do toalety dziewczynkę, duszą, uderzają jej głową o ścianę rzucają na podłogę w toalecie. A potem jeden po drugim zaspakaja swoje chore żądze.

13-letnia, rodowita Szwedka, doznał różnych urazów, które obejmowały krwawienie wewnętrzne, zakrwawioną rękę i siniaki na  ramieniu  i kolanach.

Chociaż początkowo  zostało aresztowanych pięciu mężczyzn w związku z tą napaścią seksualną, ale tylko czterech z nich zostało formalnie oskarżonych o gwałt na dziecku.

Jeden z nich został oskarżony o „wykonywanie fotografii z pornografią dziecięcą”.

Prokuratorzy złożyli wniosek, że jeżeli oskarżeni zostaną skazani, to po odbyciu swoich kar  będą deportowani z powrotem do Erytrei i otrzymają zakaz wjazdu do Szwecji przez 15 lat.

eps

2 KOMENTARZE

  1. No sorry ale jak ona jest umalowana wygląda na 19lat i idzie z facetami do toalety to napewno wiedziała że5 meżczyzn będzie musiala obslużyć powinna wiedzieć że oni nie używają papieru toaletowego tylko wolą aby im wyczyścić tyłki pomyśleli że to jest toaletowa dziewucha

ZOSTAW ODPOWIEDŹ