Meksykanin strzelił w głowę czarnoskórej córki białej kobiety. Ponieważ był zły, że ma dziecko z  Murzynem, a z nim  nie chce seksu.

10-miesięczna dziewczynka z San Francisco została zastrzelona w niedzielę przez mężczyznę, który najwyraźniej był zły, że matka dziecka go odrzuciła.

Fayth Percy została przewiezione do szpitala, gdzie przeszła operację usunięcia fragmentów pocisku z głowy. Komendant policji Jerry Dyer powiedział dziennikarzom, że  dziewczynka jest w krytycznym, ale stabilnym stanie.

-Strzelanina miała miejsce w domu w San Francisco. Tam mężczyzna próbował złapać matkę za rękę, ale odrzuciła jego zaloty – powiedziała policja.

Matka później opuściła dom z dzieckiem oraz przyjacielem, powiedziała policja. Kiedy odjechali, podejrzany, Marco Antonio Echartea  (23 lata), zaczął strzelać do samochodu, powiedziała policja.

„W pewnym momencie, gdy zbliżył się do auta, wyciągnął pistolet i wystrzelił trzy okrążenia w boczne okno kierowcy, które było podniesione” – powiedział Dyer. „Jedna z kul trafiła Fayth w bok głowy, kiedy była trzymana na rękach przez matkę”.

Zobacz również: