Policjanci z Gdańska Przymorza prowadzą poszukiwania 16-letniej Oliwi Banieckiej. Nastolatkę widziano ostatni raz 18 czerwca o godz. 8 rano w miejscu jej zamieszkania. 16-latka do tej pory nie skontaktowała się z rodziną.

Gdańska policja poinformowała, że prowadzi tzw. poszukiwania opiekuńcze 16-letniej Oliwii Banieckiej. Nastolatka ostatni raz widziana była 18 czerwca 2019 roku około godziny 8 rano w miejscu zamieszkania. Dziewczyna wyszła z domu, nie informując o tym swoich bliskich i od tamtej pory nie skontaktowała się z nimi.

Policjanci szukają nastolatki, sprawdzając m.in. miejsca, w których może przebywać. Przekazali również komunikat o zaginięciu kierowcom komunikacji miejskiej (sprawdzane są też zapisy z kamer monitoringu).

Z relacji najbliższych wynika, że zaginiona ma 160 cm wzrostu, szczupłą sylwetkę i waży około 45 kg. 16-latka ma długie, proste, farbowane włosy koloru blond, gęste, sztuczne rzęsy i mocno obrysowane brwi.

Dziewczyna w dniu zaginięcia ubrana była w czarne leginsy, czarne buty sportowe marki adidas, miała przy sobie torbę sportową koloru różowego podłużną z zawartości odzieży i kosmetyków.

W przypadku posiadania informacji, które mogą pomóc w odnalezieniu 16-latki lub ustaleniu jej miejsca pobytu, funkcjonariusze proszą o kontakt z komisariatem policji na Przymorzu tel. dyżurnego: (58) 521-12-22 lub pod numerem alarmowym 112.

źródło: gazeta.pl

 

 

Zobacz również: