Wszyscy uwielbiamy robić selfie. Czasami jednak poszukiwanie idealnego ujęcia wypycha ludzi poza granice bezpieczeństwa. I niewinna sesja zdjęciowa kończy się tragedią.

Wizyta w zoo może być doskonałą okazją do odświeżenia konta na Facebooku nowymi zdjęciami lub narażenia życia na poważne niebezpieczeństwo.  Trudno sobie wyobrazić, że spotkanie zakończy się czymś innym niż rozdzierający ból i szybka wizyta na oddziale ratunkowym. Wielbłądy są znane z tego, że nie puszczają rzeczy, na które się ugryzą. Ta kobiet nie przeżyła,

W hiszpańskim mieście Pamplona zmarł 32-letni David Lopez, który był na tyle głupi, aby opuścić chroniony obszar i uchwycić na filmie walkę między dwoma bykami. Zwierzęta, gdy zobaczyli mężczyznę uzbrojonego tylko w najnowszy iPhone w rękach zaatakowały go wspólnie. Mamy powody, aby sądzić, że mężczyzna zmarł z uśmiechem na twarzy. Zrealizował życiowy cel, robiąc jedne z najlepszych selfie. Niestety materiał filmowy został skonfiskowany i jest przechowywany jako dowód przez policję.
Dla rosyjskiej nastolatki Kseni Ignatiew miała to być chwila chwały na Instagramie i wyrwanie się z przeciętności.  Brakuje nam zdjęć z ostatnich momentów życia Kseni, ale jej selfie jest wystarczającym dowodem na to, że bawiła się z jedną z sił natury, która zawsze wygrywa – grawitacją. Według przyjaciół, którzy byli świadkami tragedii, Ksenia źle obchodziła się z kijem selfie i spadła z wysokości setek stóp.
 Jeśli uważasz, że robienie selfie z niedźwiedziami w odległości kilku metrów to dobry pomysł, to nie ​​jesteś osobą w pełni zdrową psychicznie.  Rozumiemy społeczne implikacje takiego ujęcia na twoim Facebooku lub Instagramie. Jednak powinny one zejść na drugi plan w porównaniu z perspektywą zjedzenia twego ciała przez głodnego niedźwiedzia. Niestety spotkało to tę bezmyślną dziewczynę, która dzielnie zrobiła sobie selfie z niedźwiedziem. Okazało się, że była ono ostatnim w jej życiu!

Ponieważ obecna technologia sprawiła, że ​​podwodna fotografia stała się powszechna, ludzie próbują przetestować selfie z rekinami.  Tym samy ułatwiają pracę lekarzom, którzy nie muszą zastanawiać się co napisać jako przyczynę śmierci. Nurek uśmiechający się do selfie ma o 80% większe szanse na przyciągnięcie głodnego rekina.

 Słuchanie głośnej muzyki podczas robienia selfie na torach jest matką wszystkich złych decyzji. Brakuje nam dalszych informacji na temat tego przypadku, ale jego szanse na przetrwanie wydają się niewielkie.
To zdjęcie zrobiono na kilka sekund przed tragedią. Chwilę potem krokodyl zamknął szczęki i praktycznie pozbawił głowy niefortunnego amatora selfie.

Ten człowiek jest raczej szalony. Zobacz jego spojrzenie na twarzy, gdy robi selfie na kilka sekund przed katastrofą samolotu.  I wyobraża sobie tysiące osób, które podziwiają jego odwagę. Za moment samolot rozpadł się w powietrzu.

Bez względu na sytuację, zawsze jest czas na szybkie selfie! Ten Palestyńczyk jest ścigany przez dwóch członków Izraelskich Sił Obronnych. Brakuje nam informacji o tym, co wydarzyło się później, ale zakładamy, że nie było to szczęśliwe selfie.

Zobacz również: