Beyonce: Testy DNA wykazały, że w moich żyłach płynie krew Illuminatów

2

Beyonce twierdzi, że zasługuje na swoją pozycję na szczycie branży rozrywkowej, nie dlatego, że jest utalentowana, piękna lub pracowita, ale dlatego, że „wywodzi się z Illuminatów”. Piosenkarka powołuje się przy tym na testy DNA.

Beyonce powiedział bliskim znajomym i współpracownikom; – Jesteśmy spokrewnieni z Rockefellerami po mojej mamie.  Jesteśmy także nie tak odległymi kuzynami brytyjskiej rodziny królewskiej – chwalił się Beyonce.

Jedna z najpotężniejszych rodzin na świecie, Rockefellerowie mają ekstremalne bogactwo i moc.  Poza swoimi zasobami w nieruchomościach i przemyśle, a także powiązaniami politycznymi, Rockefellerowie przekazali duże kwoty pieniądzu organizacjom religijnym, które są faktycznie poligonami dla satanistów. Rockefellerowie odegrali także ważną rolę w tworzeniu kluczowych frontowych grup Illuminatów, takich jak Rada dsStosunków Zagranicznych.

Piosenkarja która ma majątek w wysokości 500 milionów dolarów, również twierdził, że jest spokrewniony z rodziną Bushów poprzez powiązania ze strony jej ojca: – Mamy krew Busha płynącą przez nasze żyły. Szkoda, że ​​to nie krew Obamy. Ale to prezydencka krew, i to podwójnie – pochwalił się Beyonce.

Iluminaci to nazwa nadana tajnej organizacji światowych liderów, właścicieli firm i innych potężnych przywódców. Ich planem jest kontrolowanie ludzkości i ograniczonych zasobów planety poprzez konsolidację światowych finansów, zasobów naturalnych, wojska i mediów w podległe im podmioty.

Rada 13 rodzin organizuje wszystkie ważne wydarzenia światowe. Jak sama nazwa wskazuje, Rada składa się z 13 najbardziej wpływowych rodzin na Ziemi.

mes

2 KOMENTARZE

 1. there u go.
  1. astor
  2. bundy
  3. collins
  4. du pont
  5. freeman
  6. kennedy
  7.lee
  8. onssiss
  9.reynolds
  10. rockefeller
  11. rotschild
  12.russel
  13. van duyn

ZOSTAW ODPOWIEDŹ