Catherine Rose Holzman wspólnie z siostrą Ritą Callanan toczały sądową batalię w związku ze sprzedażą budynku klasztoru Niepokalanego Serca Marii w mieście Los Feliz (Kalifornia), należącego do Archidiecezji Los Angeles. Siostry przestały korzystać z budynku w 2011 roku.

Władze archidiecezji postanowiły sprzedać posiadłość Katy Perry i zakupić dla zakonnic emerytek willę w Kalifornii. Transakcja nie doszła do skutku. Zakonnice wbrew decyzji archidiecezji sprzedały budynek wraz z działką w Los Feliz Danie Hollister – miejscowej projektantce i restauratorce. Wtedy Katy Perry i archidiecezja skierowały sprawę do sądu.  Zakonnice nie otrzymały też poparcia Watykanu, który zatwierdza sprzedaż każdej nieruchomości wartej ponad 7,5 mln dolarów.

ZOBACZ!  Książę Harry nie przewidział tego w najczarniejszych snach. Spadło na niego jak grom z jasnego nieba

Siostry Callan i Holzmanby nie chciały, aby dawny budynek ich zakonu w mieście Los Feliz trafił w ręce artystki, uznawanej powszechnie za satanistkę. Uważały, że nie jest tego godna

Perry chce w budynku klasztoru otworzyć hotel i zamieszkać w nim.

89-letnia siostra Catherine Rose Holzman zmarła nagle podczas rozprawy sądowej. Dokładna przyczyna jej śmierci nie została jeszcze ustalona.

ZOBACZ!  Doda lubi szokować zdjęciami, jednak jej fani zwrócili uwagę na co innego

Kilka godzin przed śmiercią w ostatnim telewizyjnym wywiadzie zwróciła się do Kate Perry, aby zakończyła trwający od kilku lat spór. — Proszę, przestań. To co robisz nie przynosi nikomu nic dobrego — błagała zakonnica.

res

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ