Rolnik szuka żony, Martyna
Martyna Cel z Rolnik szuka żony, fot. Instagram

Chyba nie trzeba tłumaczyć, jak wielką popularnością cieszy się show Telewizji Polskiej, pod tytułem „Rolnik szuka żony”. Każdy sezon i każdy odcinek przyciąga miliony widzów, spragnionych szczęśliwego finału któregoś z uczestników. Dzięki „Rolnikowi” olbrzymią rozpoznawalność zyskała Martyna Cel. Kobieta z województwa zachodniopomorskiego przez długi czas musiała zmagać się z wytykaniem pewnej rzeczy przez szerszą publiczność. Teraz postanowiła raz na zawsze się z tym zmierzyć. Do wszystkiego przyznała się publicznie. ZOBACZ, O CO CHODZI.

Martyna Cel z „Rolnik szuka żony” powiedziała, jak jest naprawdę

Martyna to uczestnika siódmej edycji „Rolnik szuka żony”. Niestety, ale nie udało się jej dzięki programowi znaleźć wybranka serca. Zyskała jednak olbrzymią popularność, która zapewne dopomoże jej w miłosnych podbojach. Niestety, ale na szklanym ekranie spotkała się też z olbrzymim hejtem. Wszystko z powodu jej wyglądu, a konkretnie ust, gdzie wiele osób zarzucało jej „zrobienie ich”. Martyna Cel postanowiła zmierzyć się z krytyką i przyznała, jak jest.

ZOBACZ!  Kolejny problem na głowie Królowej Elżbiety II. Pojawił się nieoczekiwany sprzymierzeniec Harry'ego i Meghan

„Tak, mówię to otwarcie i nic w tym złego nie widzę” – odpowiedziała Martyna na Instagramie na komentarz jeden z Internautek.

Poniżej możecie zobaczyć, jak aktualnie wygląda uczestniczka siódmej edycji show „Rolnik szuka żony”. Jak myślicie, czy wkrótce znajdzie wybranka swojego serca, już poza programem?

ZOBACZ!  Krzysztof Jackowski przepowiada pogodę na sierpień. Nie wszyscy będą zadowoleni z jego słów

Trzeba przyznać, że Martyna wygląda zjawiskowo. Potrafi też się ubrać. Wypisz wymaluj, gwiazda. Choć w „Rolniku” cieszyła się sporym powodzeniem, to jednak z żadnym z uczestników programu nie udało się jej zgrać.

https://www.instagram.com/p/CCod_U-F0qc/

Życzymy jej jednak powodzenia, bo jak widać, fajna z niej babka i krytyki się nie boi. A w dzisiejszych czasach chodzi o to, aby iść własną, nakreśloną przez siebie ścieżką i nie oglądać się na to, co mówią ludzie.

ZOBACZ!  Książę William złamał jedną z podstawowych zasad. Elżbieta II nie będzie zadowolona

Swoją drogą, jak myślicie, czy Martyna zasłużyła na taki hejt i wyśmiewanie swoich ust? Każdy ze swoim ciałem ma prawo zrobić to, co chce. 

ZOBACZ!  Królowa polskiej piosenki kończy karierę. To ogromna strata dla rodzimej muzyki