Katarzyna Cichopek

Choć przez większość osób Katarzyna Cichopek kojarzona jest wyłącznie z „M jak miłość”, bo przecież najpopularniejszy serial w Polsce pozwolił wypłynąć jej na wielkie wody, to sama Kasia ma na swoim koncie wiele innych przygód. Zaliczyć do nich można z pewnością prowadzenie czy udział w programach rozrywkowych, a także liczne kampanie reklamowe. Nie dziwi więc, że Cichopek wraz z mężem Marcinem i dziećmi mogą pozwolić sobie na życie w wysokim standardzie. Jej przytulne gniazdko zachwyca. ZOBACZCIE ZDJĘCIA.

Zobacz poniższą galerię zdjęć. Ostrzegamy – można się rozmarzyć 🙂 

[ngg src=”galleries” ids=”24″ display=”basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ display_view=”default”]

Co można powiedzieć o tym, jak mieszka Katarzyna Cichopek?

[irp]

Gwiazda „M jak miłość” bardzo dba o swój wizerunek i wyjątkową troską otacza także swoich fanów. Co tu dużo mówić, często pozwala zaglądać im pod przysłowiową „kołderkę”. Tak stało się i tym razem, kiedy kolejny raz podzieliła się zdjęciami swojego pięknego mieszkania. Trzeba przyznać, że szczęki mogą opaść do podłogi na widok luksusów, w jakich pławi się Katarzyna Cichopek z Marcinem Hakielem i dziećmi.

Na jednym ze zdjęć widzimy kuchnię w mieszkaniu Katarzyny Cichopek. Trzeba przyznać, że jasna kolorystyka kuchni powoduje, że wnętrza wydają się bardzo przestronne. Niemalże wszystkie elementy na wysoki połysk nadają kuchni Cichopek niesamowitego luksusu. Kolejna fotka ukazuje, że Katarzyna Cichopek już rozpoczęła przygotowania do świąt. Widzimy na niej gwiazdę „eMki”, która wraz z dziećmi zdobi pierniki. Przy okazji na tym zdjęciu, a także na kolejnych, możemy podejrzeć, jak wygląda jej jadalnia.

[irp]

Możemy zobaczyć też salon, w którym gwiazda „M jak miłość” koncentruje się na pracy zdalnej. Widzimy na zdjęciu elegancki parkiet, zdobiony stolik z pełnego drewna czy nadający szyku wystrój wnętrz – łącznie z długimi kotarami okiennymi. No i wreszcie taras. Ahh, aż można się rozmarzyć, patrząc na widoki, które ma przed wejściem do swojego domu Katarzyna Cichopek. Aż szkoda, że aktualnie jest zima, bo chętnie przy promykach słońca delektowalibyśmy się widokami z takiego tarasu.

[irp]

Zobacz również: