Izraelska policja została sfilmowana, uprowadzając i strzelając do palestyńskich studentów na okupowanym Zachodnim Brzegu.  

Tajni agenci z izraelskiej policji, udając dziennikarzy, zaatakowali kampus Uniwersytetu Birzeit, bijąc i aresztując wielu studentów bez wyraźnego powodu

 Electronicintifada.net: „Uniwersytet poinformował w środę wieczorem, że dwóch studentów zostało rannych przez izraelskich agentów w czasie strzelaniny i są leczeni w szpitalu”.

Uniwersytet Birzeit  potępił   „barbarzyński atak”. Władze uczelni stwierdziły, że napaść była nieodłączną częścią „systematycznego niszczenia palestyńskiego systemu edukacji przez Izrael”.

ZOBACZ!  Wielki obrońca wartości chrześcijańskich zatrzymany na nielegalnej seksimprezie. Węgrzy zszokowani, europoseł zrezygnował z madatu

Podczas incydentu, według uniwersytetu, uczniowie i strażnicy kampusu skonfrontowali się z siłami okupacyjnymi, ale żołnierze izraelscy zamknęli strażników w ich kwaterach.

Uniwersytet opublikował film na YouTube, pokazujący kilku izraelskich agentów bijących i kopiących jednego ze studentów i wymachujących bronią u kierunku innych osób.

Uniwersytet napisał również na Twitterze, że: „siły izraelskie porywają studenta uniwersytetu, i strzelają w kampusie w biały dzień”.

Izraelski związek dziennikarzy  potępił  izraelskich agentów za podszywanie się za dziennikarzy, mówiąc, że zagraża to prawdziwym reporterom wykonującym swoją pracę w terenie.

ZOBACZ!  Wielki obrońca wartości chrześcijańskich zatrzymany na nielegalnej seksimprezie. Węgrzy zszokowani, europoseł zrezygnował z madatu

iet

 

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ