Anna Mucha
Fot. Instagram Anny Muchy

Oj, wszyscy dobrze wiemy, jakimi walorami dysponuje Anna Mucha i chciałoby się rzec, że nie zawaha się ich użyć. I rzeczywiście tak jest. Gwiazda, znana między innymi z „M jak miłość” kolejny raz podgrzała już i atak gorącą atmosferę wokół własnej osoby.

Anna Mucha w kuszącej wersji

Wszyscy doskonale pamiętamy ostatnie nagranie, które pojawiło się na Instagramowym profilu Anny Muchy, na którym ubrana w czerwoną bieliznę nuci wielki przebój „Last Christmas”. Część fanów potraktowała to jako przedwczesny prezent świąteczny, ale Anna Mucha na tym nie poprzestała. Kolejny raz wrzuciła do sieci odważne nagranie. Tym razem w samym staniku reklamuje jedną ze znanych marek bielizny.

Trzeba przyznać, że perspektywa nagrania i głęboki dekolt Anny Muchy powodują, że niejednemu mężczyźnie może zakręcić się w głowie.

Gwiazda „M jak miłość” od długiego czasu nie znika z nagłówków gazet. Najpierw trafiła tam po związku z Kubą Wojewódzkim, a przez następne lata, plotkarskie portale prześcigały się w informacjach, czy Kuba i Anna Mucha wrócili do siebie. Choć początkowo wydawało się, że nie, to kolejny raz, za sprawą tego, co publikuje na Instagramie Kuba, plotki wracają, jak bumerang.

Zobaczcie to nagranie Anny Muchy! 

Wróćmy jednak do opisywanego nagrania. Możecie je zobaczyć poniżej. Pojawiło się na Instagramowej relacji gwiazdy, a więc wkrótce wygaśnie. My postanowiliśmy je, specjalnie dla Was, zarchiwizować.

[irp]

piersi Anny Muchy
źródło: Instagram
Anna Mucha piersi
źródło: Instagram

[irp]

Jak widać, na nagraniu Anna Mucha zamieściła napis „ktoś tu się nie może skupić”. Łatwo domyśleć się, że chodzi o męskie grono jej fanów, które zamiast koncentrować się na tym, co mówi Mucha, może zawiesić oko, no właśnie, na jej piersiach. Głęboki dekolt ukazał niemalże ich cały kształt.

Zobacz również: