Ewa Wachowicz

Ewa Wachowicz to dla wielu wciąż ikona stylu i uosobienie piękna kobiecego. Choć od triumfu Wachowicz w konkursie piękności minęły już prawie trzy dekady, to ona sama nie przestaje zachwycać. Wciąż wiele kobiet może jej pozazdrościć urody, a sama pokazała, że wygląd to nie wszystko. Doskonale odnajduje się też w kuchni, gdzie prowadzi swój autorski program „Ewa Gotuje”. Teraz Wachowicz postanowiła się podzielić cennymi wskazówkami, jak się rozgrzać, kiedy jest zimno.

Jak rozgrzewa się Ewa Wachowicz?

Była Miss Polonia świetnie prowadzi swoją karierę. Jej program „Ewa Gotuje” bije wciąż rekordy popularności, a Ewa Wachowicz w każdym odcinku zachwyca nowymi przepisami. Dlatego też, na jej Instagramie pojawiło się zaproszenie na sobotni odcinek, o godzinie 10 do stacji Polsat. Tam Wachowicz pokaże, jak się rozgrzać.

Co kryje się pod tymi tajemniczymi słowami? „Gdy tak chłodno na zewnątrz, to sięgam po treściwe, rozgrzewające zupy” – uchyla rąbka tajemnicy Ewa Wachowicz.

Gwiazda zdradziła też, co ugotuje dla widzów w najbliższym, właśnie sobotnim, odcinku swojego programu kulinarnego. Będzie to fasolowa na żeberkach, a więc, jak sama zauważyła treściwa, rozgrzewająca, a co za tym idzie, niezwykle prosta zupa, która może zagościć na każdym stole.

[irp]

Warto jednak wiedzieć kilka „sztuczek”, które należy zastosować przy gotowaniu fasolowej na żeberkach i z pewnością nimi, Ewa Wachowicz chce się podzielić z widzami.

[irp]

Fani są zachwyceni, że na widelec wjeżdżają właśnie żeberka i z entuzjazmem przyjęli pomysł rozgrzania przez Ewę Wachowicz. Co z tego wyniknie? Bądźcie przed telewizorami w sobotni poranek i sami oceńcie.

Ponadto Wachowicz zapowiedziała, że oprócz rozgrzania widzów, pomoże im zachować odporność. „Pokażę jak prosto zrobić syrop z czosnku i miodu” – tłumaczy. Oj, będzie się działo! Czekamy na to, jakie jeszcze niespodzianki przygotowała była Miss Polonia.

[irp]

Zobacz również: