Doda to jedna z tych artystek w polskim show biznesie, której drugim imieniem mogłaby być kontrowersja. Na jej Instagramie, i nie tylko, nie brakuje odważnych zdjęć. Jednak to co nas zdziwiło to fakt, na co zwracają uwagę jej fani.

Social media to zdecydowanie konik Dody. Artystka nie stroni od odważnych zdjęć, tak jak i nie stroni mocnych wypowiedzi. Ostatnimi czasy Dorota Rabczewska wskoczyła niemal w maraton sesji zdjęciowych. Większość ich efektów gwiazda udostępnia na swoim Instagramie.

Trudno nie zauważyć, że lubi ona chwalić się swoją sylwetką, nad którą – jak sama mówi – ciężko pracuje. Jako, że znaczna większość komentarzy pod jej postami dotyczy właśnie tego tematu, byliśmy niezwykle zdziwieni, kiedy pod ostatnim zdjęciem udostępnionym przez Dodę wywiązała się dyskusja mocno odbiegająca od tego tematu.

https://www.instagram.com/p/CIPxH1MhB51/?utm_source=ig_web_copy_link

Doda jest czymś więcej niż „reklamowy słup”?

Doda doczekała się naprawdę spore szacunku od swoich fanów, które pozazdrościłaby niejedna polska gwiazda. Komentarzy nie brak – pod każdym zdjęciem Rabczewskiej pojawia się średnio 300-400 odpowiedzi. Na jeden z wielu zwróciliśmy szczególną uwagę, bowiem „przypięła” go sama Doda pod swoim ostatnim wpisem.

„Czy tylko ja zauważyła, że pośród wielu obserwujących osób z takimi zasięgami, u Dody nigdy nie obejrzałam ani jednego story, w którym zawarta by była jakaś pseudo-reklama, oczywiście z super rabatami? Zgromadzić obserwujących swoją osobowością i charyzmą… w tych czasach to nie lada wyczyn. Tutaj szanuję bardzo. Aż miło się zagląda i ogląda piękną i utalentowaną kobietę z wartościami, a nie słup reklamowy” – stwierdziła fanka.

Krytyki jednak nie brakuje, a w zasadzie nigdy nie brakowało. Koniec końców to jest wciąż przestrzeń internetowa, gdzie zdań tyle, ilu użytkowników. Znalazł się jednak jeden z kilku podobnych komentarzy, który skutecznie ukrócił docinki w stronę Rabczewskiej.

 „Doda zrób wszystkim na złość i pójdź na studia. Jeśli pod takim zdjęciem pojawi się jeszcze tytuł; prof. Dorota Rabczewska to ich wszystkich zamurujesz. Polecam teraz, w „pandemii” by studiować nie trzeba nawet wychodzić z domu, bo zajęcia są online. Bądź inspiracją, że piękno ciała idzie w parze z pięknym umysłem, bo teraz irytują mnie wszystkie te komentarze zazdrosnych, że „może i ładna, ale pewnie głupia”. Jak można o kimś takie bzdury pisać. Utrzyj wszystkim nosa i zrób sobie tytuł naukowy. Jeśli będziesz potrzebowała pomocy to chętnie ci w tym pomogę” – pisała jedna z obserwatorek pod najnowszym zdjęciem.

Zobacz również: