Doda Rabczewska o Młynarskiej

O Dorocie Rabczewskiej można napisać wiele, ale jednego jej nie można odmówić – jest sobą. Doda nigdy nie udaje. Bez względu na to, z jaką sprawą ma do czynienia, zawsze ma wyraziste poglądy. Nawet, jeśliby miały one oburzyć miliony fanów. Tak jest i tym razem, kiedy Rabczewska postanowiła odnieść się do wywiadu, który przeprowadziła Agata Młynarska.

Doda komentuje zachowanie Agaty Młynarskiej

Choć zdaniem wielu, Doda przyzwyczaiła do ostrzejszych reakcji, to nie ma co ukrywać, Rabczewska wbiła szpilkę Agacie Młynarskiej. O tym teraz się mówi szczególnie na Instagramie, gdzie fani dość ochoczo zaangażowali się w dyskusję w komentarzach.

Agata Młynarska przeprowadziła wywiad z Marią Sadowską, która współpracuje z Dodą przy okazji filmu “Dziewczyny z Dubaju”. W pewnym momencie Młynarska, słuchając komplementów Sadowskiej na temat Dody rzuciła, że Rabczewskiej nikt nie dawał szans w tej dziedzinie. Doda zareagowała błyskawicznie, publikując fragment wywiadu, a także swoją stanowczą odpowiedź.

“Serio? Zacznijmy od tego czy w jakiejś w ogóle dawał? A zakończmy na tym że słyszę to od rodzimego show-biznesu od 20 lat i dzięki Bogu już nie robi to na mnie wrażenia. Robię swoje i robię to dobrze.jeżeli przez ponad dwie dekady jeszcze znajdzie się osoba która nie zauważyła, że jak się za coś biorę to nie uznaje półśrodków” – grzmi Doda, która choć wbiła małą szpilkę Młynarskiej, to wydaje się, że kolejny raz odgryzła się wszystkim hejterom.

Tak inteligentny komentarz został doceniony przez jej fanów. W komentarzach szerokim strumieniem płyną słowa wsparcia dla Doroty Rabczewskiej.

A Wy co sądzicie o Dodzie i o filmie “Dziewczyny z Dubaju”? Czy powinna podążać tą drogą, czy jednak skoncentrować się na muzyce?

  1. Czy tak powinien zachowywać się lekarz? Pacjentka opisuje wizytę
  2. Bulwersujące szczegóły tragicznej śmierci 8-latki. Rodzice zostali aresztowani
  3. Anna Przybylska zrobiła to tuż przed śmiercią? Zaskakujące rewelacje prasy

Zobacz również: