Anna Przybylska złote serce

Kilkanaście dni temu wspominaliśmy Annę Przybylską w szóstą rocznicę jej śmierci. Dziś na salonach błyszczy jej córka, Oliwia Bieniuk, która, co tu dużo mówić, coraz śmielej poczyna sobie w szeroko pojętym show-biznesie. Nastoletnia dziewczyna trafiła już na okładki gazet, wystąpiła w filmie czy nawiązała wiele kooperacji z wiodącymi markami na polskim rynku. Teraz jednak prasę obiegły jeszcze bardziej zaskakujące informacje. Okazuje się, że Anna Przybylska bardzo dokładnie zadbała o przyszłość swojej córki. Dlatego już wkrótce Oliwia na swoje 18. urodziny otrzyma niezwykły prezent, który przyszykowała jej… właśnie mama.

Anna Przybylska miała złote serce, właśnie się to potwierdza

W niedawnym wywiadzie prasowym Oliwia Bieniuk bardzo ciepło wspomina swoją mamę. Na łamach VIVY przyznała, że wciąż budzi się z tęsknotą za Anną Przybylską. Uchyliła też rąbka tajemnicy, że bardzo podoba jej się zawód aktorki. „Pasjonuję się nim i naprawdę lubię odgrywać różne role. Myślę nawet o studiach w szkole teatralnej, ale nie wiem, czy się dostanę…” – wyznała wówczas.

Wydaje się, że o tym samym pomyślała Anna Przybylska. Jeszcze kiedy żyła, dostrzegła w swojej córce olbrzymi talent i dlatego pewnie też postanowiła zatroszczyć się o jej przyszłość. Rewelacje, które pojawiły się w najnowszym wydaniu “Na żywo” fakt są zaskakujące, ale patrząc na to, jakim ciepłem i dobrym sercem emanowała Anna Przybylska można było się tego spodziewać.

Okazuje się, że Anna Przybylska przed swoją śmiercią odkładała pieniądze, aby zabezpieczyć przyszłość Oliwii. „Zgodnie z jej życzeniem cała uzbierana przez nią kwota trafi teraz do jej córki” – czytamy we wspomnianej wyżej gazecie.

Dopóki Oliwia Bieniuk nie osiągnie pełnoletności, pieczę nad pieniędzmi sprawuje jej babcia. Już wkrótce, w dniu 18. urodzin trafią one do Oliwi. Wszyscy są pewni, że skorzysta z nich w należyty sposób, aby realizować swoje marzenia o wielkiej karierze. Już teraz Oliwia porównywana jest do Ani Przybylskiej. Zdaniem wielu na to jest zbyt wcześnie, a zbyt mocne oczekiwania mogą zaszkodzić nastolatce. Wydaje się jednak, że Oliwia ma poukładane w głowie, a ponadto otacza się, podobnie, jak swego czasu Anna Przybylska samymi dobrymi ludźmi.

źródło: Na Żywo, mat. prasowe

  1. Bulwersujące szczegóły tragicznej śmierci 8-latki. Rodzice zostali aresztowani
  2. Jurek Owsiak w mocnych słowach do Sasina. Wszystko odbyło się przez media społecznościowe
  3. Czy tak powinien zachowywać się lekarz? Pacjentka opisuje skandaliczną wizytę

Zobacz również: