LEkarz wizyta dziecko

Nie milkną echa skandalicznej sytuacji, która wydarzyła się w szpitalu w Gorzowie Wielkopolskim, a w Internecie opublikowana została następna sprawa, która brzmi na pierwszy rzut oka jak nieśmieszny żart, ale zdaniem pani Kamili nim nie jest. Wszystko wydarzyło się u lekarza pełniącego dyżur nocny. Treść skierowania do Szpitala Powiatowego w Skarżysku-Kamiennej jest wręcz oburzająca.

Czy tak powinien zachowywać się lekarz?

Kobieta zasięgnęła teleporady dla swojej 9-letniej córki po tym jak ta źle się czuła i gorączkowała. „Podczas teleporady lekarz zaznacza, że jak tylko wystąpią dodatkowe objawy albo stan się pogorszy to mam nie czekać tylko jechać na opiekę” – usłyszała wówczas, jak sama opisuje całą sytuację w mediach społecznościowych. To, co wydarzyło się później, przechodzi ludzkie pojęcie.

„W nocy dochodzi potworny ból gardła. Znacie to na pewno. Żyletki w gardle, rozpalone węgle itd.. Ani zjeść, ani się napić, ani pogadać. W sobotę dochodzi spuchnięta szyja i migdałki jak dorodne orzechy włoskie. No wypisz wymaluj angina” – opisuje kolejne objawy pani Kamila.

Wobec tego postanowiła udać się do lekarza nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej. Tam zdziwiła się i to bardzo. „Zażądałam przebadania dziecka. Spotkałam się z odmową. Lekarka kazała mi wyjść i zadzwonić do niej! Bo TELEPORADA!” – opisuje zastaną sytuację zbulwersowana pani Kamila.

„Powiedziałam, że nie ruszę się stąd dopóki ktoś jej nie obejrzy. Lekarka z głośnym westchnieniem zaczęła wypisywać skierowanie na pediatrię. Bo ona dziecka nie zbada. Da mi skierowanie i mogę sobie iść na oddział, żeby pediatra ją zbadał. Myślę sobie ok.. niech będzie. WTEM! Zerkam na skierowanie i co widzę proszę państwa ? Ano to co widzicie i Wy moi drodzy. Moje dziecko ma podejrzenie covid a ja jestem roszczeniowa” – czytamy dalej.

źródło: Facebook

Kobieta wezwała na miejsce policję, jednak ta nie dopatrzyła się niedopełnienia obowiązków przez lekarkę. Pani Kamila poszła o krok dalej i oskarża dyżurującą lekarkę, że ta nie miała zasłoniętych ust ani też nosa.

  1. Julia Wieniawa podjęła najważniejszą decyzję w życiu. Posypały się gratulacje
  2. Książę Karol został na lodzie. Spełnia się czarny scenariusz dla następcy tronu
  3. Będą zmiany w 500 plus? W budżecie zaczyna brakować pieniędzy na walkę z koronawirusem

Zobacz również: