Książę Karol został na lodzie. Spełnia się czarny scenariusz dla następcy tronu

5
Książę Karol został na lodzie

Chociaż Książę Karol nie należy do najpopularniejszych członków brytyjskiej rodziny królewskiej, to wiadomości docierające z Wysp Brytyjskich powodują, że jest nam go najzwyczajniej w świecie szkoda. Wydaje się, że właśnie ziszczają się najczarniejsze sny syna Elżbiety II.

Książę Karol odsunięty na bok

Panująca pandemia dała się we znaki brytyjskiej rodzinie królewskiej. Książę Karol przeszedł zakażenie COVID-19. Natomiast Królowa Elżbieta II od kilku miesięcy przebywa poza Londynem. W ten sposób stara się uniknąć niezwykle groźnego dla osoby w jej wieku zakażenia koronawirusem.

Brytyjskie media coraz śmielej mówią o ewentualnej abdykacji 94-letniej monarchini. Napiętą atmosferę podgrzał list jaki Elżbieta II wystosowała do swoich poddanych. Głowa rodu poinformowała, iż razem z Księciem Filipem znajdują się w tej chwili na zamku w Windsorze. Według ekspertów małżonkowie nie wrócą tak szybko do Pałacu Buckingham. Królowa i jej mąż mają pozostać poza Londynem do odwołania. Czy to oznacza, że Książę Walii w końcu dostanie swoją szansę i zasiądzie na królewskim tronie?

We wspomnianym liście, monarchini zapewnia, iż cała jej rodzina (w tym ona sama) jest gotowa, aby należycie odegrać swoją rolę. Rzeczywiście członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej robią co mogą, aby wspierać swoich poddanych. Trzeba jednak zaznaczyć, że sama Elżbieta II odsunęła się na bok. Czy w związku z tym Książę Karol przejął jej obowiązki?

Okazuje się, że jest zupełnie inaczej. Można wręcz powiedzieć, że właśnie spełnia się czarny scenariusz dla najstarszego syna królowej. Niewątpliwie większość obowiązków, które do tej pory wykonywała Elżbieta II, wziął na siebie na Książę William. To właśnie Książę Cambridge zastępuje swoją babkę podczas oficjalnych uroczystości wręczenia orderów czy też spotkań dyplomatycznych.

W mediach huczy od plotek, że to właśnie wnuk królowej zasiądzie na tronie po jej ewentualnej abdykacji. Książę Walii rzekomo ma zostać pominięty. Czy rzeczywiście będzie tak, że Książę Karol nie zostanie następnym monarchą Wielkiej Brytanii? Czyżby nigdy nie objął stanowiska, do którego przygotowywał się przez całe życie?

źródło: Express

5 KOMENTARZE

    • Ale glupszy od dojrzalszego czlowieka.Karolowi tron się nalezy.Jest on niewygodny dla wielu.Młody on znów nie jest,juz lysy itd.,to nie znac
      czy mądrzejszy,a to jest wladza,choć okaleczona.Wplywy jeszcze ogromne.Mlodość nie jedt bezwzględną zaletą niekiedy,bo też prowadzi na manowce(narkotyki,papierichy u 15 latków, tatuaze,brak doświadczenia i wiedzy itd).William ma małe dzieci ,niech się bardziej rodziną zajmie dla ich dobra.Poczeka na kolejkę,jak czekal ojciec,aż się zestarzał.Niech pomaga starszemu ojcu,jak pomaga babce,bo jest covid,niech nie wykorzystują …ydzi tej sytuacji,by Karola dla nich niewygodnego odsunąć.

  1. Gdzie jest mój komentarz?Karol jest niewygodny dla pewnej nacji.Pozbawić chcą go wpływów.Mlody ,to nie znaczy mądrzejszy.Mlodzi nie mają lepszego doświadczenia.Karol był też młodybi czekał na swoją kolejkę.Niech Willam pomaga Karolowi,jak dotąd babce,a nie pcha na tron.Niech spędza czas też z rodziną i dziećmi.Jest covid i to chce się wykorzystać(kreujący ten świat).

  2. Gdzie jest mój komentarz?Karol jest niewygodny dla pewnej nacji.Pozbawić chcą go wpływów.Mlody ,to nie znaczy mądrzejszy.Mlodzi nie mają lepszego doświadczenia.Karol był też młodybi czekał na swoją kolejkę.Niech Willam pomaga Karolowi,jak dotąd babce,a nie pcha na tron.Niech spędza czas też z rodziną i dziećmi.Jest covid i to chce się wykorzystać(kreujący ten świat).

  3. Kur..a gdzie są moje komentarze?Karol ma być któlem.Covid wykorzystuje się przeciw niemu,bo jest niewygodny dla ..ydów(kreatorów świata).Niech William,nie taki mlody, też czeka,jak Ksrol i pomaga mu jak babce oraz zajmie malymi dziecmi.Młodość ma mniej doświadczenia i jest bardzo manipulowana.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ