Julia Wieniawa

21-letnia aktorka Julia Wieniawa bez kompleksów wdała się do wielkiego świata show-biznesu. Dziś o niej mówi się, jako o najpopularniejszej celebrytce. Jej zasięgi na Instagramie z dnia na dzień rosną w niewyobrażalnym tempie, a chyba każda marka chciałaby mieć taką influencerkę w swojej stajni. Wieniawa kolejny raz trafiła na nagłówki gazet, co już nikogo nie dziwi. Tym razem jednak uwagę przykuwa fakt, że podjęła ważną, zdaniem wielu, najważniejszą decyzję w swoim życiu. Stąd też posypały się liczne gratulacje i słowa wsparcia.

Julia Wieniawa powiedziała to na oczach wszystkich

O ile popularność Julii Wieniawy nie podlega jakiejkolwiek dyskusji, to młoda aktorka jest różnie odbierana. Wielu osobom nie podoba się jej styl bycia, a w szczególności odważne filmy czy zdjęcia, które raz po raz pojawiają się na jej Instagramie. Część fanów zarzuca też, że Julia Wieniawa ze swojego profilu w mediach społecznościowych zrobiła istny stragan, gdzie ciężko dostrzec cokolwiek innego, niż posty sponsorowane. Z tym jednak nie zamierzamy dyskutować, bowiem dziś jest wyjątkowo ważny dzień zarówno dla Julii Wieniawy, jak i jej fanów.

Julia Wieniawa wszem i wobec ogłosiła, że po śmierci zamierza oddać swoje organy. „21-letnia aktorka podjęła bardzo ważną decyzję, dzięki której w przyszłości może uratować życie nawet ośmiu osób” – czytamy na łamach Gali.

„Chcę być dawcą, oddam swoje narządy. Każdy z nas może potrzebować przeszczepu, ale i każdy z nas może być potencjalnym dawcą. Ja po śmierci oddam swoje narządy, bo wiem, że mogę uratować życie nawet ośmiu osób. Ty też możesz to zrobić” – wyjawiła Julia Wieniawa, cytowana przez Galę.

Aktorka, znana między innymi z serialu Rodzinka.pl stała się jedną z twarzy fundacji Solidarnie dla transplantacji. To właśnie na jej stronach pojawiło się nagranie, na którym Wieniawa ogłasza kto wie, czy nie najważniejszą decyzję w swoim życiu. W Internecie posypało się mnóstwo słów gratulacji. Fani zauważają, że mimo młodego wieku (wkrótce Julia Wieniawa skończy dopiero 22 lata) aktorka jest bardzo dojrzała, a to mimo spadającej na nią czasem fali hejtu, pozwoli jej zajść bardzo daleko.

  1. Grażyna Torbicka szczerze o swoim małżeństwie. Takiego wyznania nikt się nie spodziewał
  2. Natalia Siwiec skrytykowana za nowe zdjęcie. Wystarczył drobny szczegół
  3. Będą zmiany w 500 plus? W budżecie zaczyna brakować pieniędzy na walkę z koronawirusem

Zobacz również: