Natalia Siwiec hejt

Miss Euro 2012 jest ideałem wielu mężczyzn a także kobiet. Natalia Siwiec nie spodziewała się chyba olbrzymiej fali hejtu, która spadła na nią po publikacji najnowszego zdjęcia. Powodem jest jej… wygląd, a konkretnie włosy. Wydaje się, że fani przesadzili i to bardzo.

Natalia Siwiec obrzucona błotem za włosy

W ostatnim czasie Instagram zalewają garsonki na jesień. Na podobny ruch zdecydowała się Natalia Siwiec, która opublikowała zdjęcie w marynarce i spódnicy Self Love. Komplet ten przypadł do gustu wielu kobietom, jednak w komentarzach da się zauważyć też wiadro pomyj, które zostało wylane na Natalię Siwiec.

Okazuje się, że zarówno fani, jak i fanki na celownik wzięli włosy Miss Euro 2012. Dlatego też pod fotką oprócz słów zachwytu nad garsonką pojawiła się fala hejtu na temat zakoli. Natalia Siwiec nie zareagowała na żaden komentarz, ale czy można się dziwić, że gwiazda zignorowała, co tu dużo mówić, pokaz chamstwa ze strony internautów?

„Stylówka super, ale fryzurka nie za bardzo”, „Elegancko. Tylko ta fryzura średnio Ci pasuje w mojej ocenie. Poza tym, no petarda”, „Kiepsko z zakolami”, „Nie, że się czepiam, ale co jest z Twoim czołem?” – czytamy.

https://www.instagram.com/p/CGSiXlTpalu/

Natalia Siwiec od 2012 roku wywołuje spore emocje. Wszyscy wróżyli, że czar pryśnie już kilkanaście miesięcy po Mistrzostwach Europy, na których została okrzyknięta Miss Kibiców. Wydaje się jednak, że Siwiec doskonale wykorzystała szansę daną od losu i do dziś bryluje na pierwszych stronach gazet. Zresztą, co tu dużo mówić. Wystarczy zobaczyć, co dzieje się na jej Instagramie.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez N🔺tH (@nataliasiwiec.official)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez N🔺tH (@nataliasiwiec.official)

  1. Będą zmiany w 500 plus? W budżecie zaczyna brakować pieniędzy na walkę z koronawirusem 
  2. Bożenka z „Klanu” pochwaliła się swoim nowym domem. Wielu z nas chciałoby tak mieszkać
  3. Szkoły wyłamują się zaleceń. Uczniowie i nauczyciele twierdzą, że w przypadku koronawirusa trzeba reagować szybciej

Zobacz również: