nie żyje aktorka

Nic tak bardzo nie smuci, jak odejście z tego świata najmłodszych. To właśnie śmierć dzieci porusza nas najbardziej. To, co wydarzyło się w domu 8-letniej dziewczynki woła o pomstę do nieba. Gdyby nie skrajna nieodpowiedzialność jej rodziców, dziecko teraz by żyło. Teraz jednak jest za późno, by pójść po rozum do głowy. 

Bulwersujące szczegóły nt. śmierci 8-latki

Choć cała sytuacja nie wydarzyła się w Polsce, to w błyskawicznym tempie obiega Internet w naszym kraju. Większość osób kompletnie nie rozumie zachowania rodziców, którzy przyczynili się do śmierci swojej córki.

8-latka przebywała w rodzinie zastępczej z Teksasu. Rodzice zastępczy ukarali swoją „przyszywaną” córkę za złe zachowanie. Zakazali jej jeść śniadania oraz nakazali skakać na trampolinie w pełnym słońcu. Termometr wskazywał wówczas prawie 40 stopni! Wystarczyło kilkadziesiąt minut, by rozegrał się prawdziwy dramat. 

„8-letnie dziecko zostało ukarane. nie wolno mu było zjeść śniadania i musiało wskoczyć na trampolinę, a następnie skakać na niej bez zatrzymywania się przez dłuższy czas” – czytamy w NY Post, który powołuje się na oficjalne oświadczenie policji.

Dziewczynka zmarła po kilkudziesięciu minutach na oczach swoich „przyszywanych” rodziców. Przeprowadzona sekcja zwłok dowiodła, że 8-latka zmarła wskutek odwodnienia. Cały świat jest oburzony tą sytuacją. Kompletnie nieodpowiedzialne małżeństwo zostało aresztowane. Wszyscy domagają się, by Daniela i Ashley (rodziców 8-latki) dosięgła sprawiedliwość.

Według doniesień NY Post, para odpowie jak za zabójstwo. Dlatego, grozi im nawet kara śmierci. Czy zgadzacie się z takim wyrokiem?

źródło: NY Post

  1. Czy tak powinien zachowywać się lekarz? Pacjentka opisuje wizytę
  2. Jurek Owsiak w mocnych słowach do Sasina. Wszystko odbyło się przez media społecznościowe
  3. Jurek Owsiak w mocnych słowach do Sasina. Wszystko odbyło się przez media społecznościowe
  4. Będą zmiany w 500 plus? W budżecie zaczyna brakować pieniędzy na walkę z koronawirusem
  5. Justyna Żyła na intymnym nagraniu. W pewnym momencie film się urywa…

Zobacz również: