Nikt nie wzbudza w ostatnim czasie w polskim show-biznesie tak wielu emocji, jak Justyna Żyła. Była żona skoczka narciarskiego, która swoich sił próbowała także w Tańcu z Gwiazdami” przywykła do bycia na świeczniku. I wydaje się, że za wszelką cenę nie chce z niego schodzić. W jej relacji na Instagramie pojawił się film, w którym Justyna chwali się gołymi nogami. Leży w łóżku ze swoim nowym facetem, a nagranie nagle się urywa… Co było dalej? – Pytają internauci.

Justyna Żyła zakochana do szaleństwa, o tym nagraniu mówią wszyscy

Po nagraniach i postach, które publikuje na Instagramie Justyna Żyła można stwierdzić, że na nowo odnalazła miłość w swoim życiu. Oczywiście, wciąż wszyscy wytykają jej „pstryczki” w kierunku Piotra, czy jego nowej partnerki. Teraz jednak wydaje się, że Justyna zamknęła już ten etap w swoim życiu i w pełni poświęciła się nowej miłości. Oby tak rzeczywiście było, bo publiczne pranie brudów z byłego związku czy atakowanie nowej miłości Piotra, słowami „twoja modelka” znudziło się już chyba wszystkim.

Justyna Żyła coraz częściej publikuje materiały na Instagramie, na których gości jej nowy partner. Tak było i tym razem, a fanów niemalże do czerwoności rozgrzał szczególnie film, który pojawił się na Instastory.

Świeżo upieczona celebrytka dodała nagranie, na którym widać jej gołe nogi oraz partnera, a na wszystkim namalowała dwa duże serduszka i brokatowy napis Love. To oznacza jedno – film powstał w trakcie randki. W pewnym momencie jednak nagranie się urywa, a internauci mają już swoje teorie na ten temat. Zdaniem wielu para zajęła się sobą, a tego nie można było już publicznie pokazać. Czy tak rzeczywiście było? To pozostaje kwestią domysłów. Niemniej jednak Justyna Żyła kolejny raz pokazała się z pięknej strony. Jej nogi potrafią zawrócić w głowie, oj, i to jak bardzo!

  1. Maryla Rodowicz wstrząsnęła Polakami. Smutne wyznanie wielkiej gwiazdy estrady
  2. Najtrudniejsze pytania z „Milionerów”. Weź udział w wielkim teście wiedzy
  3. Aktorka „M jak miłość” w bardzo złym stanie. Niepokojące informacje

Zobacz również: