„Milionerzy” to program, który cieszy się, co tu dużo ukrywać, wręcz gigantyczną popularnością. Co odcinek prowadzący Hubert Urbański daje graczom szansę na wygranie okrągłego miliona złotych. Ach, aż się rozmarzyliśmy, co byśmy zrobili z taką sumką. Sztuka ta jednak do tej pory udała się tylko nielicznym graczom. A czy Ty dałbyś/dałabyś radę? Zmierz się z naszym quizem, w którym zamieszczamy z pewnością najtrudniejsze pytania z „Milionerów”. Wśród nich znajdziesz też pytanie o Chanukę, które właśnie w jednym z ostatnich odcinków zostało wycenione na milion złotych. No to co, zaczynamy? Powodzenia! Z pewnością przyda się!

[qsm quiz=1]

Jeżeli jesteś wiernym fanem/fanką „Milionerów” to z pewnością nie trzeba przybliżać Tobie kolei losu tego programu. Nieraz bywało tak, że któryś z uczestników dysponował ogromną, wręcz encyklopedyczną wiedzą, ale za wygraną nie dał stres czy zbytni pośpiech i Hubert Urbański musiał zakończyć grę.

Dlatego, jeśli odpowiedziałeś/aś poprawnie na większość z naszych pytań, kto wie, może „Milionerzy” są stworzeni dla Ciebie i powinieneś/aś spróbować swojego szczęścia?

Sam turniej „Milionerzy” obecny jest na antenie już ponad dwie dekady. Zadebiutował 3 września 1999 roku, a obecnie emitowany jest już szesnasty sezon walki o okrągły milion złotych z Hubertem Urbańskim w roli głównej. To właśnie w jednym z ostatnich odcinków padło pytanie o milion, które zamieściliśmy poniżej. Chodzi o chanukę. Co ciekawe, Hubert Urbański zadał pytanie za milion dopiero po raz 22. podczas ponad dwóch dekad emisji „Milionerów”. Dlatego wyraźnie oznacza to, że z pewnością wcale nie tak łatwo jest zgarnąć „bańkę”, pomimo, że uczestników dzieli od niej tylko dwanaście pytań.

Zobacz co jeszcze na Newsbook-u

  1. Krystyna Loska otrzymuje głodową emeryturę. Dlatego znalazła się na nagłówkach gazet
  2. Klaudia El Dursi wstrząsnęła opinią publiczną. Opowiedziała o wszystkim w szczegółach
  3. Poczta Polska wysyła kolejne wezwania. Wiemy jak uniknąć zapłaty abonamentu

Zobacz również: