Najtrudniejsze pytania z „Milionerów”. Weź udział w wielkim teście wiedzy

0

„Milionerzy” to program, który cieszy się, co tu dużo ukrywać, wręcz gigantyczną popularnością. Co odcinek prowadzący Hubert Urbański daje graczom szansę na wygranie okrągłego miliona złotych. Ach, aż się rozmarzyliśmy, co byśmy zrobili z taką sumką. Sztuka ta jednak do tej pory udała się tylko nielicznym graczom. A czy Ty dałbyś/dałabyś radę? Zmierz się z naszym quizem, w którym zamieszczamy z pewnością najtrudniejsze pytania z „Milionerów”. Wśród nich znajdziesz też pytanie o Chanukę, które właśnie w jednym z ostatnich odcinków zostało wycenione na milion złotych. No to co, zaczynamy? Powodzenia! Z pewnością przyda się!

Witaj w Quiz "Milionerzy"

Kuru to choroba nazywana klątwą
Które państwo ma największą gęstość zaludnienia?
Wszyscy absolwenci West Point opuszczają uczelnię jako
Żydowskie Święto Świateł, zwane też Chanuką trwa osiem dni. Ile świątecznych świec płonie ósmego dnia na specjalnym świeczniku?
Węza stanowi zaczątek
W XII księdze "Pana Tadeusza" zebrani goście spieszą za Podkomorzym
Jeśli chodzi o I sekretarzy PZPR, rok 1970 to bardzo późny Gomułka i bardzo wczesny

To już wszystkie pytania, "Sprawdź odpowiedzi!"

Jeżeli jesteś wiernym fanem/fanką „Milionerów” to z pewnością nie trzeba przybliżać Tobie kolei losu tego programu. Nieraz bywało tak, że któryś z uczestników dysponował ogromną, wręcz encyklopedyczną wiedzą, ale za wygraną nie dał stres czy zbytni pośpiech i Hubert Urbański musiał zakończyć grę.

Dlatego, jeśli odpowiedziałeś/aś poprawnie na większość z naszych pytań, kto wie, może „Milionerzy” są stworzeni dla Ciebie i powinieneś/aś spróbować swojego szczęścia?

Sam turniej „Milionerzy” obecny jest na antenie już ponad dwie dekady. Zadebiutował 3 września 1999 roku, a obecnie emitowany jest już szesnasty sezon walki o okrągły milion złotych z Hubertem Urbańskim w roli głównej. To właśnie w jednym z ostatnich odcinków padło pytanie o milion, które zamieściliśmy poniżej. Chodzi o chanukę. Co ciekawe, Hubert Urbański zadał pytanie za milion dopiero po raz 22. podczas ponad dwóch dekad emisji „Milionerów”. Dlatego wyraźnie oznacza to, że z pewnością wcale nie tak łatwo jest zgarnąć „bańkę”, pomimo, że uczestników dzieli od niej tylko dwanaście pytań.

Zobacz co jeszcze na Newsbook-u

  1. Krystyna Loska otrzymuje głodową emeryturę. Dlatego znalazła się na nagłówkach gazet
  2. Klaudia El Dursi wstrząsnęła opinią publiczną. Opowiedziała o wszystkim w szczegółach
  3. Poczta Polska wysyła kolejne wezwania. Wiemy jak uniknąć zapłaty abonamentu

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ