Krystyna Loska emerytura

Krystyna Loska to legendarna polska prezenterka telewizyjna. W jednym z wywiadów prasowych podzieliła się kwotą swojej emerytury. Świadczenie, które co miesiąc wpływa na jej konto z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, według niektórych internautów, woła o pomstę do nieba. Zobacz, na jaką emeryturę może liczyć 83-letnia ikona polskiej telewizji.

Krystyna Loska ma bardzo niską emeryturę

Któż z nas nie pamięta Krystyny Loski, która do TVP trafiła w latach 60. i na antenie publicznego nadawcy pracowała przez ponad trzy dekady? Przez telewidzów postrzegana była jako urocza blondynka o wręcz nienagannych manierach. Szybko stała się wiodącą postacią Telewizji Polskiej. Krystyna Loska zakończyła swoją karierę w latach 90. Obecnie tradycje rodzinne kontynuuje jej córka, Grażyna Torbicka, która podobnie, jak mama zyskała sympatię wielu milionów telewidzów.

Krystyna Loska postanowiła przypomnieć o sobie w jednym z wywiadów prasowych. Na łamach „Super Expressu” opowiedziała co nieco o życiu na emeryturze a także wciąż bliskich kontaktach ze swoją córką, Grażyną Torbicką. Poruszające jest jednak coś innego. Fragment, w którym Loska opowiada o wysokości swojej emerytury. Ta może przerażać, stąd też wśród internautów pojawiły się takie przymiotniki, jak „głodowa”, „niska”, „skandaliczna”.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Dla wszystkich kobiet, w różnych kategoriach wiekowych Wszystkiego Najlepszego! 🥀

Post udostępniony przez Grażyna Torbicka (@grazynatorbicka)

83-letnia była gwiazda TVP otrzymuje co miesiąc nieco ponad tysiąc złotych. „Jest to tysiąc coś tam” – wypaliła Krystyna Loska.

ZOBACZ TAKŻE: Aktorka „M jak miłość” w bardzo złym stanie. Wstrząsające informacje

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Wszystkiego Najlepszego dla wszystkich Mam!❤

Post udostępniony przez Grażyna Torbicka (@grazynatorbicka)

Czy uważacie, że taka wysokość emerytury jest w porządku? Zwłaszcza dla tak cenionej postaci, jaką niewątpliwie jest Pani Krystyna. Loska na stałe zapisała się na kartach TVP. Zasłynęła między innymi tym, że jako pierwsza z prezenterek zapowiadała programy z pamięci, bez spoglądania na wcześniej przygotowane notatki. W swojej ponad 30 letniej karierze na antenie Telewizji Polskiej prowadziła z pewnością praktycznie wszystkie najważniejsze wydarzenia. Festiwale w Opolu, Sopocie, czy Festiwale Piosenki Radzieckiej… wymieniać można by bez końca. 

ZAINTERESUJ SIĘ: Dziecko przechodzi COVID-19 łagodnie, ale pojawia się dużo większy kłopot

Zobacz również: