Klaudia El Dursi

Klaudia El Dursi opowiedziała publicznie o swoich problemach. El Dursi to jedno z najgorętszych nazwisk ostatnich miesięcy w polskim show-biznesie. Prowadząca „Hotel Paradise”, a w przeszłości także gwiazda „Top Model” często trafia na okładki plotkarskich magazynów. Tak stało się i tym razem, jednak jej wyznanie przeraża. Wiele osób zastanawia się, jak to możliwe?

Klaudia El Dursi opowiedziała o swoich problemach

El Dursi błyszczy w programie „Hotel Paradise”. Wszyscy zwracają uwagę nie tylko na jej intelekt, ale także na nienaganną figurę. Co tu dużo ukrywać, Klaudia El Dursi dla wielu mężczyzn jest odzwierciedleniem ideału kobiety. Sama jednak ma nieco inne zdanie na ten temat.

Właśnie na łamach „Faktu” przyznała, że przytyła 10 kilogramów. Choć ciężko zauważyć to po niej. 

„Od lat mam bardzo duży problem z utrzymaniem wagi” – wyznaje Klaudia El Dursi. Jednak nie to jest najbardziej przerażające. W dalszej części wywiadu powiedziała coś dużo gorszego. Coś, co w oczach wielu osób zrodziło podejrzenia, że gwiazda „Hotel Paradise” może mieć poważne problemy.

ZOBACZ TAKŻE: Aktorka „M jak miłość” w bardzo złym stanie. Wstrząsające informacje

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Bo w życiu nie zawsze jest tak jak byśmy chcieli ..🤷🏽‍♀️🙈😂 Instagram vs Reality #żyćko

Post udostępniony przez Klaudia El Dursi (@klaudia_el_dursi)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

☀️💛

Post udostępniony przez Klaudia El Dursi (@klaudia_el_dursi)

El Dursi wyjawiła bowiem, że nie lubi oglądać siebie samej w lustrze, kiedy jest w… bikini. „Jak mam na sobie bikini, nie patrzę w lustro. Nie lubię się, bo widzę u siebie wiele niedoskonałości” – przyznaje na łamach „Faktu” Klaudia El Dursi. 

Co tu ukrywać, dla wszystkich fanów takie szczere słowa są dziwne. Mało tego, są wręcz wstrząsające. Wszak odniosła wielki sukces w „Top Model”, a dla wielu osób jest ideałem kobiety. Co więc jest nie tak z prowadzącą „Hotel Paradise”?

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Dziecko przechodzi COVID-19 łagodnie, ale pojawia się dużo większy kłopot

Fani w mediach społecznościowych podejrzewają, że mogą to być pierwsze symptomy depresji, czyli brak akceptacji własnej osoby poprzez niską samoocenę. Oczywiście to daleko idące wnioski i pewna nadinterpretacja słów Klaudii El Dursi. Mamy nadzieję, że z jej zdrowiem, a przede wszystkim psychiką wszystko w porządku. Fakt jednak faktem, że Klaudia El Dursi wstrząsnęła opinią publiczną i bardzo zaniepokoiła swoich fanów.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Klaudia El Dursi (@klaudia_el_dursi)

Zobacz również: