Marta Manowska
Foto: Marta Manowska/Instagram

Trzeba przyznać, że choć Marta Manowska od kilku lat znajduje się na samym szczycie zainteresowań, to wszyscy zastanawiają się, jak to możliwe, że tak szybko, nikomu nieznanej wcześniej osobie udało się zepchnąć z piedestału wielkie gwiazdy TVP. Jej programy, a więc „Rolnik szuka żony” czy „Sanatorium miłości”, ale przecież nie tylko, cieszą się olbrzymią popularnością. Zaś sama Manowska wywołuje tylko pozytywne emocje. Choć niektórym przez chwilę wydawało się, że na Manowską po zamieszczeniu zdjęć z odważnej sesji zdjęciowej spadnie fala krytyki, to nic bardziej mylnego. Wszyscy są zachwyceni i widzą nową ścieżkę, którą może podążyć gwiazda Telewizji Publicznej. ZOBACZCIE SAMI TE ZDJĘCIA!

Marta Manowska otwiera nowy rozdział w swoim życiu?

O samej Marcie Manowskiej rozpisywać się zbytnio nie trzeba. Zna ją każdy i to bez względu na to, czy ogląda „Rolnik szuka żony” i „Sanatorium miłości” czy też nie. O Manowskiej głośno wszędzie – i nie ma też znaczenia, czy to szklany ekran czy Internet. Teraz zrobiło się jeszcze głośniej. Wszystko za sprawą zdjęć, które wylądowały na jej socialach.

Nie ma wątpliwości, że Marta Manowska otworzyła nowy rozdział w swoim życiu. Po raz pierwszy widzimy ją w tak zmysłowym i nie bójmy się użyć tego słowa, seksownym wydaniu. Gwiazda „Rolnika” zaskoczyła pozytywnie swoich fanów. Wszystko dlatego, że nigdy wcześniej nie dzieliła się aż tak zmysłowymi zdjęciami.

W komentarzach pojawiły się nawet sugestie, żeby Marta Manowska na poważnie postawiła na fotomodeling. Część fanów zastanawia się jednak, czy znajdzie czas, by pogodzić tyle obowiązków? Nie wydaje nam się, ale nie będziemy mieli nic przeciwko, jeśli od czasu do czasu będzie raczyła fanów właśnie takimi ujęciami. Podkreślają one nie tylko piękno wewnętrzne, ale także i zewnętrzne prowadzącej „Rolnika”. Zresztą, co tu dużo pisać, zobaczcie sami. Aż można się zauroczyć.

[irp]

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez MARTA 🔺 MANOWSKA (@martamanowska)

[irp]

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez MARTA 🔺 MANOWSKA (@martamanowska)

My „kupujemy” Martę Manowską w takim wydaniu, a Wy? Dajcie znać w komentarzach, jak Wam podoba się ta sesja.

[irp]

Zobacz również: