23-letnia Greczynka i jej chłopak zeznawali w zeszłym tygodniu w sądzie w Salonikach przeciwko grupie uchodźców. Kobieta została zgwałcona w październiku przez trzech imigrantów z Syrii i Algierii, kiedy ona i jej chłopak uczestniczyli w spotkaniu solidarnościowym z uchodźcami na ich uniwersytecie w Salonikach.

Po spotkaniu kobieta, która studiowała na uniwersytecie, i jej przyjaciel, szli przez kampus uniwersytecki, gdy zostali zaatakowani przez trzech Arabów, którzy grozili im rozbitymi butelkami i zastraszyli ich.

Mężczyźni następnie zmusili kobietę do uprawiania seksu oralnego, a jej chłopak przyglądał się temu biernie. Po wszystkim bandyci okradli swoje ofiary. W tym samym czasie, zaledwie kilkanaście metrów dalej, trwała impreza wspierająca „uchodźców.

Muhammad i jego pięciu kolegów, bili i gwałcili nastolatki. Żaden nie trafił do aresztu

Grecka policja zdołała aresztować trzy osoby ubiegające się o azyl, w  wieku: 19, 22 i 29 lat, z Algierii i Syrii. Są teraz oskarżeni o  gwałt i kradzież. W ich  pokoju policja znalazła narkotyki oraz nieco ponad 5000 euro w gotówce i skradzioną biżuterię.

W ubiegłym tygodniu dwóch najstarszych gwałcicieli zostało skazanych na 29 i 21 lat więzienia. 19-letni mężczyzna zostanie skazany, jako nieletnie wkrótce.

Źródło:WIĘCEJ TU