Marszałek Grodzki

Tomasz Grodzki wygłosił wczoraj orędzie, w którym zaatakował Prawo i Sprawiedliwość. Jak się okazuje to tylko początek tego, co przygotował dla swoich politycznych oponentów Marszałek Senatu. Dziś w swoich mediach społecznościowych wbił władzy kolejną „szpilę”.

Marszałek Grodzki znów to zrobił

O wczorajszym orędziu Marszałka Senatu, Tomasza Grodzkiego nie trzeba pisać, bo doskonale zdajecie sobie Państwo z jego słów. Dziś jednak Tomasz Grodzki poszedł o krok dalej. Dosadnie skomentował ostatnie zachowanie rządu Prawa i Sprawiedliwości.

„Władza, która odbiera medykom dodatki za walkę z Covid-19 w czasie, gdy oni narażają zdrowie i życie, aby ratować Polaków, a jednocześnie lekką ręką daje ponownie 2 mld na rządową TVP, nie zasługuje na to, aby nami rządzić. Propagandą z wirusem nie wygracie!” – grzmi złością Tomasz Grodzki.

Ten komentarz Marszałka Senatu wywołał sporo emocji. Jedni stają za nim murem, a inni otwarcie krytykują. W tej drugiej grupie osób, co zresztą nie dziwi, znalazła się Beata Mazurek z PiS, która nazwała Tomasza Grodzkiego… skompromitowanym klaunem. Z pewnością dla niej, jak i dla wielu zwolenników Zjednoczonej Prawy, zachowanie Marszałka Grodzkiego jest co najmniej niezrozumiałe.

Żałosne, infantylne i wasalne. Skompromitowany wg mnie Grodzki, oskarżony przez pacjentów, rodziny o przyjmowanie łapówek, tym razem wystąpił w roli klauna. Można powiedzieć, jaka partia taki aktor. Do tego, ta ich nieznośna arogancja i pogarda dla Polaków – komentuje orędzie i wpis Marszałka Senatu, Beata Mazurek.

Jak widać, w polskiej polityce znów się kotłuje. Wciąż niespokojnie jest także na ulicach, gdzie protestują kobiety. Prawo i Sprawiedliwość w ostatnich tygodniach ma twardy orzech do zgryzienia. Jest coraz mocniej atakowane z coraz większej liczby stron. Jak sobie z tym poradzi? I czy w ogóle poradzi? Jak myślicie?

  1. Hanna Lis przeszła piekło. Z pewnością nie chciałaby o tym pamiętać
  2. Jak zginął Andrzej Lepper? Detektyw Rutkowski wyciągnął szokujące fakty
  3. Wstrząsające wyznanie Teresy Lipowskiej. Mało kto miał pojęcie, co ją spotkało w życiu
  4. Czarnek prezentuje kolejny pomysł w sprawie szkół. Uczniowie poznali ostateczną datę
  5. Macierewicz totalnie odleciał! Wstrząsające słowa o protestujących kobietach

Zobacz również: