Antoni Macierewicz

Wszystko wskazywało na to, że to będzie stosunkowo spokojny dzień na polskiej scenie politycznej. Nic bardziej mylnego, bowiem do głosu doszedł Antoni Macierewicz i od razu wypalił kilka słów z przysłowiowej grubej rury. Dziesiątki tysięcy kobiet z pewnością mają prawo czuć się obrażone.

Antoni Macierewicz w amoku?

Dlatego też komentarze w mediach społecznościowych są jednoznaczne. Wiele z nich mówi o amoku czy wręcz pluciu jadem ze strony byłego Ministra Obrony Narodowej, a także człowieka, który wciąż wyjaśnia okoliczności Katastrofy Smoleńskiej. Antoni Macierewicz w ostrych słowach, które prawdopodobnie zostały skierowane do najbardziej zagorzałych sympatyków Prawa i Sprawiedliwości, odniósł się do Strajku Kobiet.

Urywek z nagrania wypowiedzi Macierewicza zamieściła jedna z użytkowniczek Twittera. Publikujemy go na samym końcu naszego artykułu.

„Musimy sobie zdawać sprawę, że przez Europę i Świat przetacza się nowa neokomunistyczna rewolucja. Znakiem jest znak Hitlerjugend. Ten piorun, który nosi tak zwany Strajk Kobiet” – mówi z poirytowaną miną Antoni Macierewicz.

W dalszej części wypowiedzi Macierewicz jeszcze bardziej nawiązał do hitlerowskiej młodzieży. Przytoczył, że była wychowywana po to żeby zniszczyć Polskę, żeby zniszczyć Europę.

„Teraz wzięto ten znak (Hitlerjugend – dod. red.) za symbol tego ataku, który odbywa się na religię, na tożsamość, na historię Polski” – mówi Macierewicz.

Dlatego też zdaniem Antoniego Macierewicza ważna jest uchwała Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej, która będzie zakazywała takich marszy. Antoni Macierewicz jest przekonany, że wszyscy Polacy z pewnością poprą to stanowisko.

„Polska nie zgodzi się na oddanie swojej suwerenności w ręce neokomunizmu (…) Jest on pewnym narzędziem takich państw jak Niemcy czy Francja (…) Niedoczekanie ich!” – skwitował Macierewicz.

  1. Wyciekły zdjęcia Donalda Tuska sprzed lat. Do tej pory nikt ich nigdzie nie publikował
  2. Ciemna strona Maryli Rodowicz ujrzała światło dzienne po kilkudziesięciu latach
  3. Rossmann, Douglas i Sephora. Sprawdzamy co drogerie przygotowały na Black Friday

Zobacz również: