Antoni Macierewicz

Wszystko wskazywało na to, że to będzie stosunkowo spokojny dzień na polskiej scenie politycznej. Nic bardziej mylnego, bowiem do głosu doszedł Antoni Macierewicz i od razu wypalił kilka słów z przysłowiowej grubej rury. Dziesiątki tysięcy kobiet z pewnością mają prawo czuć się obrażone.

Antoni Macierewicz w amoku?

Dlatego też komentarze w mediach społecznościowych są jednoznaczne. Wiele z nich mówi o amoku czy wręcz pluciu jadem ze strony byłego Ministra Obrony Narodowej, a także człowieka, który wciąż wyjaśnia okoliczności Katastrofy Smoleńskiej. Antoni Macierewicz w ostrych słowach, które prawdopodobnie zostały skierowane do najbardziej zagorzałych sympatyków Prawa i Sprawiedliwości, odniósł się do Strajku Kobiet.

Urywek z nagrania wypowiedzi Macierewicza zamieściła jedna z użytkowniczek Twittera. Publikujemy go na samym końcu naszego artykułu.

„Musimy sobie zdawać sprawę, że przez Europę i Świat przetacza się nowa neokomunistyczna rewolucja. Znakiem jest znak Hitlerjugend. Ten piorun, który nosi tak zwany Strajk Kobiet” – mówi z poirytowaną miną Antoni Macierewicz.

W dalszej części wypowiedzi Macierewicz jeszcze bardziej nawiązał do hitlerowskiej młodzieży. Przytoczył, że była wychowywana po to żeby zniszczyć Polskę, żeby zniszczyć Europę.

„Teraz wzięto ten znak (Hitlerjugend – dod. red.) za symbol tego ataku, który odbywa się na religię, na tożsamość, na historię Polski” – mówi Macierewicz.

Dlatego też zdaniem Antoniego Macierewicza ważna jest uchwała Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej, która będzie zakazywała takich marszy. Antoni Macierewicz jest przekonany, że wszyscy Polacy z pewnością poprą to stanowisko.

„Polska nie zgodzi się na oddanie swojej suwerenności w ręce neokomunizmu (…) Jest on pewnym narzędziem takich państw jak Niemcy czy Francja (…) Niedoczekanie ich!” – skwitował Macierewicz.

https://twitter.com/izabela1027/status/1331145534564950020

  1. Wyciekły zdjęcia Donalda Tuska sprzed lat. Do tej pory nikt ich nigdzie nie publikował
  2. Ciemna strona Maryli Rodowicz ujrzała światło dzienne po kilkudziesięciu latach
  3. Rossmann, Douglas i Sephora. Sprawdzamy co drogerie przygotowały na Black Friday

Zobacz również: