Rolnik szuka żony

Wygląda na to, że kolejni uczestnicy programu „Rolnik szuka żony” znajdą szczęśliwe rozwiązanie. Wszystko rozegrało się jednak nie podczas show Telewizji Polskiej, a poza planem, na jednym ze zjazdów integracyjnych. Wszystko wskazuje na to, że sfinalizują swoją znajomość ślubem. Sprawdźcie o kogo chodzi.

To byłby piękny finał przykrej historii na ekranie „Rolnik szuka żony”

Zarówno Dawid Noweta, jak i Diana Stankiewicz, bo o nich mowa, nie zaliczą udziału w programie „Rolnik szuka żony” do udanych. Jednak to, co wydarzyło się później, już jak najbardziej będą wspominać miło. Dawid to uczestnik siódmej edycji „Rolnika”, a Diana szóstej. Oboje poznali się podczas zjazdu integracyjnego, a amorom nie widać końca.

Wygląda na to, że Dawid Noweta i Diana Stankiewicz tworzą udany związek. Jak donosi portal o2.pl, świadczą o tym komentarze i łase słowa komplementów, którymi obsypują się oboje w mediach społecznościowych.

Dawid udziału w show „Rolnik szuka żony” nie może zaliczyć do udanych. W trwającej, siódmej edycji programu prowadzonego przez Martę Manowską, zaprosił do siebie trzy kandydatki. Żadna jednak nie spełniła oczekiwań Dawida. Dlatego też nie dziwi, że szczęścia spróbował poszukać poza planem, ale wciąż w kręgu uczestników „Rolnika”.

O tym, że para jest bardzo blisko ze sobą można sprawdzić w mediach społecznościowych. Tam też, zdaniem o2.pl, pojawiły się komentarze sugerujące, że Dawid i Diana planują pobrać się.

„Ładne masz te oczy, ładne, zielone” – napisał Dawid pod jednym ze zdjęć Diany. Ta nie czekała długo i napisała między wierszami, czego oczekuje od Dawida. „Widzisz, jak się zgrało? Zielone oczy, zielona sukienka, tylko brakuje „chyba znalazłem żonę”” – odpowiedziała Diana.

Jak widać, oboje uczestnicy „Rolnik szuka żony” mają się coraz bardziej ku sobie. Myślicie, że rzeczywiście zaprowadzi ich to do ołtarza? Byłby to kolejny, piękni finał przygody uczestników, którzy początkowo wydawało się, że udziału w programie nie będą wspominać zbyt miło.

źródło: o2.pl

  1. Świetne wieści dla fanów serialu „Ranczo”. Wilkowyje wracają od grudnia
  2. Nitras na wizji ośmieszył Morawieckiego. Nie uwierzysz, do kogo go porównał
  3. Wstrząsające wyznanie Teresy Lipowskiej. Mało kto miał pojęcie, co ją spotkało w życiu

 

Zobacz również: