Donald Tusk
Foto: YouTube

W internecie aż grzmi po nagraniu, które opublikował Donald Tusk. Przewodniczący Platformy Obywatelskiej podzielił się pewną wiadomością. Problem jednak w tym, że cała sytuacja została odebrana dość negatywnie, a politycznym rywalom Tuska posłużyła jako kolejne pole do ataku na byłego Przewodniczącego Rady Europy.

Kompromitacja czy dobre poczucie humoru? Donald Tusk zebrał sporo krytyki

Nie milkną echa imprezy urodzinowej u Roberta Mazurka z RMF FM. To na niej byli obecni m.in. Borys Budka, Tomasz Siemoniak czy Sławomir Neumann. Dwóch pierwszych oddało się do dyspozycji Tuska, a trzeci prawdopodobnie straci miejsce na listach wyborczych Platformy Obywatelskiej. Do całej sytuacji i jej otoczki Donald Tusk postanowił odnieść się na nagraniu wideo.

W trakcie materiału przewodniczący Platformy Obywatelskiej podzielił się pewną, dość prywatną wiadomością. Problem jednak w tym, że cała sytuacja obróciła się przeciwko niemu.

„Donku, wiem, że masz kłopot ze swoimi ludźmi. Jestem po twojej stronie, nie powinni się tak zachować. Ale nie pozbywaj się ich, już i tak sporo ludzi z PO odeszło za twoich poprzedników. Teraz w PO każdy jest na wagę złota. Czasem człowiek w jakiejś chwili popełnia błąd, ale potem żałuje. To są pozytywne chłopaki, więcej takich głupot nie zrobią.” – cytował Donald Tusk wiadomość, którą otrzymał od… swojej teściowej. Internauci jak i osoby, którym z Tuskiem nie po drodze, dosłownie wybuchnęli śmiechem. Wystarczy spojrzeć na poniższe komentarze i sugestie, jakoby losem Platformy Obywatelskiej kierowała… teściowa Tuska. Uszczypliwości Tuskowi nie poszczędziła nawet Anna Maria Żukowska z Lewicy.

źródło: Onet, media

Zobacz również: