Małgorzata Wassermann o Jarosławie Kaczyńskim

Jarosław Kaczyński to osoba, która intryguje niejednego. Zarówno jego zwolennicy, jak i przeciwnicy zastanawiają się jaki tak naprawdę jest polityk. Niedawno na temat lidera PiS wypowiedziała się Małgorzata Wassermann. 

Jarosław Kaczyński jest zupełnie inny niż myślą ludzie

Małgorzata Wassermann udzieliła ostatnio wywiadu, w którym mówiła o obecnej sytuacji polityczno-społecznej w Polsce. Jednakże sporo miejsca poświęciła również osobie Jarosława Kaczyńskiego. Co ciekawe, ze słów posłanki wynika, iż wicepremier jest zupełnie inną osobą niż uważa większość społeczeństwa.

Bez wątpienia Małgorzata Wassermann jest zafascynowana liderem Prawa i Sprawiedliwości. Można wręcz stwierdzić, że jest on dla niej kimś w rodzaju idola. Polityk zwróciła uwagę przede wszystkim na dwie cechy, które wyróżniają wicepremiera. Mianowicie chodzi o spokój oraz fenomenalną pamięć, którą dysponuje Jarosław Kaczyński.

Wassermann zaznaczyła, iż wicepremier to osoba niezwykle spokojna, nie poddająca się emocjom, a także doskonale zorientowana w sprawach państwa. Prezes PiS jest także pamiętliwy. Co ciekawe, kobieta podkreśliła, iż Jarosław Kaczyński w rzeczywistości nie jest taki, jak go przedstawiają, niektóre media. „Macie państwo jakiś wykreowany obraz. Zapewniam panią, że to człowiek wybitnie spokojny, a przy tym doskonale zorientowany w sprawach państwa. Do niego nie przychodzi się nieprzygotowanym do rozmowy. On interesuje się wieloma rzeczami, które w rozmowie rozkłada na czynniki pierwsze” – wyjaśniła posłanka.

Małgorzata Wassermann wyjawiła, iż Jarosław Kaczyński imponuje jej swoim podejściem do polityki. Mało tego, chociaż zdarza się, że polityk spiera się z prezesem, to najczęściej okazuje się, że potrafi on przekonać ją do swoich racji. „Zawsze patrzy z perspektywą. Niesamowicie go za to cenię. Dlatego jestem tu, gdzie jestem. Zdarza się, że rozmawiamy na jakiś temat, mamy inne zdania, a dopiero po jakimś czasie rozumiem, że on miał rację w swojej wizji” – tłumaczyła przedstawicielka PiS.

Źródło: Dziennika Gazeta Prawna, Interia

Zobacz również: